Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ліжечко «Ведрусс Лана 3» — знахідка для нашої маленької принцеси

Вибором ліжечка для доньки ми з чоловіком зайнялися ще задовго до її народження. Дуже не хотілося, щоб вона була темних тонів, як в радянські часи, тому кольору «горіх», «вишня» і тому подібні я навіть не розглядала. Хотілося, щоб у моєї малечі була найкрасивіша, надійна ліжечко, де їй було б зручно і комфортно спати.


Асортимент великий, характеристики теж різні, але після вивчення ринку було вирішено придбати модель з маятником і ящиком для зберігання речей. До речі, маятниковий механізм буває двох видів: поперечний і поздовжній. Є прихильники і того, і іншого механізму, але мені, по відчуттю, ближче поперечний, так як нагадує заколисування в поїзді далекого прямування. Ми з чоловіком кілька разів ходили по магазинах, порівнювали різні моделі, тестували різні маятники, і, нарешті, зупинилися на ліжечку «Лана» вітчизняної фірми «Ведрусс», модель № 3 зі стандартними розмірами спального місця 120*60.


Ліжечко /pokupki/krovatki/vedruss-lana-3-anna.htm у зборі.

Що сподобалося в ліжечку

Ми користуємося ліжечком цілий рік, тому вже визначили всі її позитивні якості і хочемо розповісти про них.

 • Маятник, і ще раз маятник!!! Я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Ліжечко без зусиль можна качати навіть пальцем. «Лана» стоїть поруч з моїм ліжком, і я кожної ночі качаю в ній свою принцесу. Хід у механізму дуже плавний, і донька швидко заспокоюється і засинає. До речі, в комплекті йдуть два гвинти, що фіксують маятник, якщо немає необхідності качати ліжечко.
 • Маятниковий механізм.
 • Місткий ящик має дві ручки, і можна подумати, що їх два, але це імітація. Насправді у ліжечка один глибокий ящик, закритий зверху, щоб пил не потрапляла на розміщені у ньому речі. Дуже зручно зберігати необхідні для малюка підгузники, одяг, іграшки, що особливо актуально в маленьких квартирах, де кожен сантиметр на рахунку.
 • Місткий ящик.
 • Рейкове Дно ліжечка, має 3 положення, які його можна опускати в залежності від віку малюка. Змінювати положення дна доводиться вручну, перекручуючи гвинти, але це нескладно зробити за допомогою викрутки.
 • Передня стінка має можливість опускатися. Цю функцію зручно використовувати, коли малюк підріс і став важким. При опущеній стінці не доводиться низько нахилятися, щоб покласти сплячої дитини. А коли дитина вже перекладено в ліжечко, стінку можна повернути у вихідне положення. Ненавмисно малюк не зможе опустити стінку, так як обидві кнопки механізму потрібно натискати і опускати одночасно, а це під силу тільки дорослому.
 • Механізм автостенки.
  Автостенка повністю опущена.
 • Ця ж передня стінка може бути взагалі знята і прибрана, тоді наша ліжечко перетвориться на зручний диванчик. Але це ближче до двох років малюка.
 • Практичні накладки-гризунки на задній і передній стінці надійно захищають деревину ліжечка від гострих зубів малюка. Дитина із задоволенням гризе їх, коли сверблять десни і лізуть нові зубки.
 • Ліжечко зроблена добротно, все елементи профарбовані, не мають нерівностей, надійно закріплені. Гарний дизайн, багата кольорова гама. У даній моделі я знайшла колір «слонова кістка», який мені дуже сподобався.
 • Трохи про сумне

  Ідеальних речей не буває. Ось і у ліжечка «Лана» є свої маленькі недоліки.

 • Наша дитина із задоволенням гризе бічні стінки ліжечка, позбавлені «гризунків». Хотілося б мати накладки і на ці стінки. Хоча, може бути, це тільки наша дочка націлила на них свій зуб.
 • Нашої непосиді не вистачає ще одного самого нижнього положення дна. Але, якщо б матрац був тонше, а не 15 см, то цілком би вистачило. Проблему дещо пом'якшило зменшення товщини матраца.
 • Коротко про головне


  В цілому ліжечком «Лана» фірми «Ведрусс» наша сім'я залишилася задоволена. Донька із задоволенням в ній спить, вдень може пограти. Процесу заколисування дуже допомагає маятник, так як немає необхідності довго качати дитину на руках. Необхідні речі завжди під рукою — в ящику. Користуємося ліжечком вже цілий рік, випробували всі три положення дна і автостенку. Все працює, в процесі експлуатації жоден механізм не постраждав. Якість ліжечка на висоті. Ми з упевненістю можемо її рекомендувати.


  Ліжечко в роботі.

  Автор відгуку: Ганна Кузьміна, 33 роки, Кострома,

  мама Катерини — 1 рік 1 місяць

  Вибором ліжечка для доньки ми з чоловіком зайнялися ще задовго до її народження. Дуже не хотілося, щоб вона була темних тонів, як в радянські часи, тому кольору «горіх», «вишня» і тому подібні я навіть не розглядала. Хотілося, щоб у моєї малечі була найкрасивіша, надійна ліжечко, де їй було б зручно і комфортно спати. Асортимент великий, характеристики теж різні, але після вивчення ринку було вирішено придбати модель з маятником і ящиком для зберігання речей. До речі, маятниковий механізм буває двох видів: поперечний і поздовжній. Є прихильники і того, і іншого механізму, але мені, по відчуттю, ближче поперечний, так як нагадує заколисування
  Ліжечко «Ведрусс Лана 3» — знахідка для нашої маленької принцеси
  Ліжечко «Ведрусс Лана 3» — знахідка для нашої маленької принцеси
  2017-02-28
  Ірина Бродягина

  Оцінки


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації:
  Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  98

  Користуємося ліжечком вже цілий рік. Все працює, якість на висоті. Ми з упевненістю можемо її рекомендувати.


  Категорії