Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лазолван при вагітності: оціните по достоїнству!

Під час вагітності організм матері ослаблений, схильний до різного роду захворювань, в першу чергу респіраторним.


Майбутні матусі з усіх сил намагаються вберегти дитину від можливого зараження, але зробити це важко, особливо в сезон вірусних недуг.


Під час виношування малюка важливо приймати якомога менше лікарських засобів, берегти плід від впливу медикаментів.


В деяких випадках без препаратів не обійтися, доводиться вибирати з тих ліків, які дозволені до вживання вагітним. Одне з таких засобів проти застуди – Лазолван....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги
 • Загальні відомості про препарат


  Для того щоб зрозуміти суть, оцінити по достоїнству Лазолван, необхідно уважно його вивчити. Особливо це стосується дам в положенні, до вибору медикаментів відповідально підходите.


  Лазолван відносять до препаратів, що впливає на процес утворення мокротиння, її властивостей, видалення бронхіального секрету. Активні речовини препарату запускають процес синтезу спеціальної мокротиння, що утворюється в бронхах.

  Саме це ліки сприяє нормалізації концентрації слизу в мокроті, допомагає виробити спеціальну речовину, при активації якого виділення розріджуються, легше відхаркуються.


  Після застосування лікарського засобу війки миготливого епітелію починають активну роботу, збільшуючи відтік забруднень з дихальних шляхів.


  Разом з рідкої мокротою виходять хвороботворні мікроорганізми, які стали причиною появи недуги. Процес запобігає застою слизу в легенів, знижується ризик появи ускладнень.


  Важливий плюс Лазолвана – його активні компоненти мають властивість накопичуватися в осередку інфекції (бронхах, легенях).


  Аспект значно збільшує ефективність медикаменту без збільшення дозування, що важливо для вагітної жінки: будь-яке перевищення кількості лікарських засобів веде до проблем зі здоров'ям у плода.


  Виходячи з м'якого впливу на організм матері, високої ефективності препарату, Лазолван активно використовують під час виношування малюка, годування груддю.


  Важливо попередньо проконсультуватися з лікарем. Самостійно приймати будь-які медикаменти заборонено, особливо при вагітності.


  Склад

  Секрет високої ефективності препарату криється в його складових. Головне діюча речовина препарату амброксолу гідрохлорид. Саме воно сприяє збільшенню секреції дихальних шляхів, очищає їх від різного роду бактерій.


  Активна речовина абсорбується досить швидко, досягає пікової концентрації вже через півгодини після прийому. Виводиться ліки нирками.


  Лазолван допоможе впоратися з неприємними симптомами всього за півгодини.

  Додаткові компоненти препарату (натрію гідрофосфату дигідрат, кислота лимонна, натрію хлорид, вода очищена і кілька інших) відповідають за смакові якості, аромат лікарського продукту.


  В прийнятних дозах всі складові Лазолвана ніякого негативного впливу на плід і організм матері не надають.


  Показання до застосування

  Вагітним жінкам часто призначається Лазолван зважаючи незаперечних переваг перед іншими медикаментами, високою ефективністю та безпекою головного діючої речовини.


  Лікарі прописують лікарський продукт в наступних випадках: • протягом будь-якого вірусного або інфекційного захворювання дихальних шляхів (обов'язкова умова – наявність мокротиння). Приклади недуг: бронхіт в гострій формі перебігу або під час загострення хронічної хвороби, пневмонія та інші

 • Категорії