Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лимон при вагітності: боремося з набряками, запорами і нудотою

Лимон, в перекладі з китайського, має дуже «промовиста» назва: «фрукт для матерів». Лікарі дійсно рекомендують вживати лимон у всіх його видах на будь-яких етапах вагітності, але обережно. Гасло «Загальна вітамінізація організму» треба застосовувати на практиці розумно, це може виявитися палицею з двома кінцями. Фанатизм в поїданні лимонів навіть в ім'я благої мети може обернутися небажаними наслідками. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості про лимонах
 • Користь та показання до вживання
 • Шкоди та протипоказання до вживання
 • Способи застосування
 • Запобіжні заходи
 • Ефірне масло лимона при вагітності: користь і протипоказання, а також жуйка, льодяники та інша дрібниця
 • Замість висновку
 • Загальні відомості про лимонах


  У рейтингу дуже корисних для здоров'я людини продуктів лимон заслужено займає одну з лідируючих позицій. Цю репутацію фрукт отримав з-за рекордного вмісту вітаміну С. Крім того, лимони багаті на каротин, клітковину, пектин і вітамінами групи В і РР.


  Це «минералосодержащий» фрукт: марганець, фосфор, залізо, калій, кальцій і цинк – і це ще не повний список переваг. Корисні властивості лимона роблять його частиною терапевтичного лікування при авітамінозах, рекомендуються при простудних, вірусних захворюваннях і грипі.


  Цедра лимона – унікальне антибактеріальний засіб, більше того, вона давно є доведеним засобом при лікуванні запалення органів дихання і патологій серцево-судинної системи.


  «Лимонна» терапія показана пацієнтам, що страждають від подагри, ревматизму і сечокам'яної хвороби. Крім того, це прекрасний антидепресант і перевірений засіб від втоми.


  Така кількість корисних властивостей не могло залишитися непоміченим і саме з цієї причини лимон є невід'ємною частиною раціону вагітних жінок

  Чи можна приймати

  Категорії