Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лоратадин. Застосування при алергії у дітей

Більшість мам стикається з алергією у своєї дитини. Вона виникає з-за підвищеної чутливості до продуктів харчування та миючих засобів, при контакті з тваринами і пилком рослин, прийомі ліків, вживанні напоїв.


Ефективним протиалергічну засобом є Лоратадин. Наш огляд, а також представлені відгуки лікарів і батьків малюків-пацієнтів, допоможуть отримати уявлення про препарат, з якими ліками можна поєднувати його прийом, як правильно розрахувати дозування залежно від віку дитини, чим можна замінити у разі необхідності.


Лоратадин — протиалергічний препарат тривалої дії.

Виробники, форма випуску, ціна препарату

Виробляють Лоратадин російські компанії: «Синтез», «Озон», «Біосинтез», «Розфарм», «Хемофарм».


Існує три форми випуску:

 • Таблетки для прийому всередину — жовтуватого або білого кольору з фаскою або без, картонна упаковка по 10, 20, 30 штук. Середня вартість — 20 руб.
 • Таблетки шипучі, розчинні у воді — білі, зеленуваті або з жовтим відтінком, картонна упаковка по 10, 20 або 30 штук. Середня ціна — 100 руб.
 • Сироп — випускається в ємності з темного скла або пластику, об'єм 100 мл, в комплекті мірна ложка, продається в середньому по 180 крб. за флакон.
 • Сироп допустимо приймати з двох років.

  Склад і фармакологічна дія Лоратадину

  Основна діюча речовина препарату називається так само — лоратадин.


  Він блокує рецептори, що відповідають за реакцію на алергени, і не дозволяє вивільнятися і проникати в кров гістаміну, брадикинину, лейкотриену, з-за яких і виникає алергічна реакція і набряклість.


  Препарат має бронхорасширяющим і спазмолітичну властивістю, не пригнічує нервову систему.


  До складу таблеток входять також додаткові інгредієнти: крохмаль, стеарин, мікрокристалічна целюлоза, лактоза (моногідрат).


  Сироп Лоратадин, крім основного компонента, що містить цукор, лимонну кислоту, пропіленгліколь, ароматизатор і очищену воду.


  У шипучі таблетки додані карбонат натрію, лимонна кислота, повідон, діоксид кремнію колоїдний, полісорбат, таль, магнію стеарат, крохмаль, макроголом, лактози моногідрат.

  Показання і дозування

  Лоратадин приймають при:

 • укусах комах

 • Категорії