Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лямблії у дітей: позбавляємося від небезпечних паразитів!

Така проблема, як лямбліоз кишечника у дітей, досить поширене явище у віковому діапазоні від 3 – х до 8 років. Незначні відхилення в ту і іншу сторону можливі.


Практика показує, що лямблії можуть проявляти себе сильним проносом навіть у немовлят до року. При виявленні інфекції, яку провокують одноклітинні мікроскопічні паразити – лямблії, не варто піддаватися паніці....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Причини виникнення інфекції
 • Симптоми лямбліозу у дітей
 • Як вивести лямблії у дитини
 • Як лікуватися народними засобами
 • Лямблії: відео про лікування та профілактику

 • Діти дуже сприйнятливі до занепокоєння батьків, що може тільки погіршити перебіг хвороби. Статистика констатує факт, що щорічно зараженням лямбліями піддаються близько 30 % дошкільнят.

  Причини виникнення інфекції


  Джерелами інфекції стають самі люди, оскільки вищезазначені паразити, що живуть в організмі тварин, специфічно відрізняються.


  Але, якщо організм дорослої людини володіє більшою стійкістю до захворювання, то дитячому часом недостатньо імунітету.


  Причина криється ще й у тому, що желчевыделительная система дитини, яка покликана справлятися з цистами лямблій, відстає в своєму розвитку.


  Лямблії потрапляють в організм дитини, як правило, через брудні руки. А руки, у свою чергу, діти часто тягнуть в рот і іграшки люблять пробувати «на смак».


  Водойми зі стоячою, теплою водою, рекомендованих для дитячого купання теж можуть бути джерелом зараження.

  Дитячому організму достатньо 10-ти цист, які потраплять всередину через ротову порожнину, щоб інфекція почала прогресувати.


  Як запобігти висипання на обличчі новонародженого. І що робити, якщо вони вже з'явилися.


  Внутрішньочерепний тиск у дітей. Важливо для батьків.


  З якого віку можна застосовувати изофру


  Те, що для дорослого не має жодних наслідків, тому як для розвитку цист потрібні певні умови: знижена кислотність шлункового соку і, як вже було сказано вище, неповноцінне розвиток жовчовивідних шляхів.


  Оскільки такі сприятливі умови є в організмі у дитини, цисти не виходять назовні, залишаючи його традиційним шляхом через кишечник, а осідають в його тонкій частині і продовжують розвиток і розмноження.

  Симптоми лямбліозу у дітей


  Складність в розпізнаванні захворювання на ранніх стадіях ускладнюється тим, що симптоми схожі з іншими поширеними недугами в дитячому віці.


  Це можуть бути:

 • збільшення лімфовузлів, що супроводжується незначним підвищенням температури тіла і сухим кашлем, що можна сплутати з банальною застудою або бронхітом

 • Категорії