Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Люголь при вагітності: чим може бути небезпечний надлишок йоду?

В аптеках можна знайти велику кількість препаратів, які використовуються для лікування застуди, вони вважаються ефективними і безпечними, широко застосовуються серед дорослих і дітей.


Вибрати правильний препарат при вагітності буває дуже непросто, так як при виношуванні малюка жінці доводиться дотримуватися обережності в ситуаціях, в яких раніше це робити не доводилося.


Люголь з давніх пір використовується при лікуванні болю в горлі, але чи можна застосовувати засіб під час вагітності? І, якщо так, то як саме?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги
 • Інформація про препарат


  Склад

  Люголь являє собою лікарський засіб, створений на основі розчину йоду, препарат являє собою склад йодиду калію, йоду і води у співвідношенні 2:1:17.


  Однієї і різновидів препарату вважається розчин гліцеринового Люголя, основна відмінність полягає в додаванні до попередніх компонентів гліцерину. Речовини гліцерин, йодид калію, вода і йод змішані в пропорціях 94:2:3:1.


  Свідчення
  Всі розчини призначені для зовнішньої обробки запаленої слизової оболонки горла та гортані при ангіні або фарингіті, але спочатку препарат був створений для комплексної терапії туберкульозу.

  Входить до складу Люголя йод зв'язується з білком, з яких складаються хвороботворні мікроорганізми, в результаті чого вони гинуть.


  Показання до застосування препарату: • інфекційно-запальні захворювання слизової глотки і рота (тонзиліт, ангіна)

 • Категорії