Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Мірамістин для дітей: антисептичний препарат широкого спектру дії

Мірамістин – нешкідливий і ефективний антисептик широкого спектру дії.


Це вітчизняний препарат, що лідирує на ринку серед антисептичних засобів.


Він знищує шкідливі гриби і віруси.


Він ефективний і безпечний.


Ось чому його слід мати всім у своїй аптечці, особливо якщо в сім'ї ростуть діти.


Мірамістин відноситься до антисептичну засобів зовнішнього застосування і має широку сферу показань. Активна діюча засіб має аналогічну назву. Він, головним чином, впливає на клітинні тканини бактерій, грибів і вірусів, повністю знищуючи їх....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Для лікування носа
 • Для хворого горла
 • При стоматиті
 • Для інгаляцій
 • При аденоїдах
 • Лікування вітрянки
 • При молочниці
 • Закопування від кон'юнктивіту
 • Промивання від отиту
 • Побічні дії
 • Що робити, якщо дитина випила ліки?
 • Для малюків до року
 • Резюме

 • Його дія повністю спрямована на руйнування оболонки вірусів, при цьому мінімально зачіпаючи клітинні оболонки людини. Він не має властивості всмоктуватися через слизові оболонки або шкіру. Саме за цими характеристиками немає поділу за віковими категоріями.


  Аналогом Мірамістину є Хлоргексидин. Цей препарат має схожу дію, але все ж поступається Мирамистину по сфері застосування.

  Сьогодні його часто застосовують в хірургії, травматології, комбустіології (при лікуванні ран і опіків), в гінекології, венерології, урології, оториноларингології, стоматології. Широко застосовується препарат для лікування дитячих хвороб (ГРВІ, інфекції горла і носа, стоматити), навіть для грудних дітей.

  Для лікування носа


  Зазвичай Мірамістин призначають при гайморитах, ринітах, ларингітах, синусах, тонзилітах і отитах, фарингітах. Як промити ніс дитині Мірамістином?


  Для зрошення носових пазух дитині доцільніше використовувати препарат у формі спрею, використовуйте його 3-4 рази на добу.


  Після цього, може з'явитися відчуття печіння, яке пройде через 20 секунд.


  Можливо також промивання носа (зазвичай при гаймориті). У домашніх умовах це відбувається так: нахилити голову вправо, влити розчин Мірамістину в ліву ніздрю і почекати, коли з правої почне все витікати.


  Аналогічно виконати з другою ніздрею, повернувши голову вліво. Процедура неприємна, але ефективна. Проблема в тому, що далеко не кожна дитина, особливо маленький, погодиться на неї. Процедура промивання також проводиться в стаціонарі.


  Спрей Мірамістин можна використовувати не тільки як основний спосіб лікування, але і як профілактичний засіб від простудних захворювань. Якщо дитина схильна швидко хапати застуду, використовуйте Мірамістин перед виходом на вулицю. Він захистить дитину від небажаних інфекцій.


  При носових хворобах дуже ефективні інгаляції, про які буде розказано далі.

  Для хворого горла


  При зрошенні горла зручніше використовувати спрей у дозі відповідно до інструкції. При ангіні часто використовують Мірамістин, який розводять з водою для полоскання горла.

  Для дітей віком з 3-х до 6-ти років призначають полоскання горла з розрахунком 3-6 мл на одну процедуру. А для дітей від 7-ми до 14-ти років – 5-7 мл, дітям старше – близько 10 мл Полоскання для ефективності чергуйте з содовим або сольовим розчином.


  Водяні розчини, що містять Мірамістин, використовують для періодичного полоскання горла дитини (близько 5-ти разів на добу).

  При стоматиті


  Стоматит стає частим захворюванням у дітей є наслідком дисбактеріозу, невеликих травм слизової або прийому антибіотиків.


  Мірамістин при стоматиті у дітей використовують як місцевий засіб, який ефективно знищує грибки, провокують стоматит.


  Цей препарат не тільки пригнічує бактерії, що викликають стоматит, але і допомагає відновити захисні властивості слизової оболонки. Застосовуючи розчин Мірамістину, не слід розводити.


  Препарат поділяють на дози по 10-15 мл для кожної процедури і полощуть ротову порожнину 3 або 4 рази в день.

  Для інгаляцій


  Інгаляції Мірамістином дітям прискорюють одужання від простудних захворювань. Для інгаляцій від кашлю використовується рідкий Мірамістин разом з небулайзером, за допомогою якого з'являється можливість максимально розвести препарат.


  Тривалість інгаляцій зазвичай становить для дітей від 5-ти до 15-ти хвилин – це співвідношення залежить від віку дитини. При цьому дуже важливо почати інгаляції на початковій стадії розвитку ГРВІ (при виявленні перших симптомів), щоб не запустити лікування.

  Такі інгаляції досить ефективні і при появі зелених соплів. Дітям до 12-ти років Мірамістин розводять фізіологічним розчином (відношення 1:2), старше 12-ти препарат не розлучається. Для однієї інгаляції використовують приблизно 3-4 мл ліки на одну процедуру близько 3-х разів на день.

  При аденоїдах


  У дітей 2-7 років часто виникає явище збільшених аденоїдів. Вірусна інфекція чинить на них стимулюючу дію, вони починають збільшуватися в об'ємі. Це призводить до неприємним і навіть тяжких наслідків.


  Збільшені аденоїди утруднюють дихання.


  Дитина погано спить, видаючи звуки, схожі на хропіння.


  Це може призвести до зупинки дихання.


  Крім того, вони служать «сховищем» для мікробів.


  Багато отоларингологи призначають при аденоидите інгаляції з Мірамістином, а також закапування в ніс особливим способом: необхідно покласти дитину на спину, під шию підкласти валик так, щоб голова звисала вниз (або звісити голову до краю ліжка).


  Таким чином розчин стікає на аденоїди, убезпечуючи їх. Курс лікування 5-7 днів.

  Лікування вітрянки


  Вітрянка супроводжується висипаннями на шкірі або в ротовій порожнині. Утворюються бульбашки, які викликають нестерпний свербіж. При шкірних висипаннях можна обприскувати найбільш уражені ділянки Мірамістином, можна робити марлеві пов'язки, змочені розчином, і прикладати до місця локалізації.


  Для обробки ротової порожнини підійде полоскання слабким розчином Мірамістину (3 рази в день) або обробка шляхом обприскування. Якщо захворів грудної дитина, можна змочити його соску.


  Мірамістин випускається також у вигляді мазі. В даному випадку вона чудово підійде. Препарат чинить антибактеріальну та противірусну дію і допомагає лікуванню.

  При молочниці


  Мірамістин ефективний навіть при лікуванні молочниці (кандидозу) у дітей.


  Він діє на клітини грибка, руйнуючи їх.


  На початковій стадії захворювання він здатний повністю знищити грибок, чого не можуть зробити багато протигрибкові засоби.


  Необхідно обробляти уражені грибком ділянки шкіри. Що, на додаток до всього, знімає свербіж. Мірамістин ефективний у 90 % випадків. Але при хронічній формі захворювання потрібно більш глибоке і серйозне лікування.


  В даному випадку підійдуть всі 3 форми випуску : мазь, спрей, розчин. Спрей розпилюють у ротовій порожнині. Розчин наноситься на марлю, якою протирають уражену шкіру. Мазь наноситься тонким шаром.


  Ще один варіант – змочений в розчині тампон тримати в роті поперемінно в різних вогнищ ураження. Мірамістин застосовується в комплексній терапії з антибіотиками та протигрибковими засобами і підсилює їх ефективність. Він не має смаку і запаху, тому спокійно переноситься дітьми.

  Закопування від кон'юнктивіту


  Кон'юнктивіт – поширене захворювання у дітей. Він викликає неприємні хворобливі відчуття і може бути наслідком перенесеної інфекції. Дітям закапують по 1 краплі 3 рази в день і трохи масажують, щоб розчин розподілився.


  Можна також протирати ватним тампоном, рясно змоченим Мірамістином 3-4 рази в день. Проводити потрібно від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.

  Промивання від отиту


  Отит у дітей, на жаль, зустрічається досить часто. Він є наслідком перенесених у дітей важких хвороб. Розрізняють отит зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. Мірамістин застосовується при лікуванні зовнішніх отитів шляхом промивання.


  У зовнішній слуховий прохід вводять 2 мл Мірамістину.


  Він допоможе запобігти гнійне запалення і не дасть розвинутися внутрішнього отиту.


  Можна закапувати по 2 краплі 2 рази на день.


  Також можна використовувати маленький тампон, просочений складом, який потрібно вставляти в зовнішній слуховий прохід 3-4 разів на день.


  Застосування Мірамістину при комплексній терапії отиту скорочує терміни лікування і підвищує його ефективність.

  Побічні дії


  В деяких випадках при використанні Мірамістину може виникнути короткочасне пощипування. Воно проходить в протягом 10-20 сек. Також можна відчути відчуття печіння, свербіж, що виникла сухість шкіри.


  При необхідності скористайтеся кремом або маззю, яка містить пантенол. У деяких хворих з'являються алергічні реакції, що супроводжуються вищезазначеними симптомами.


  Мірамістин протипоказаний особам з підвищеною активністю до його головної складової. Тому перед використання слід перевірити на невеликій ділянці шкіри і почекати, чи не буде реакції.

  Що робити, якщо дитина випила ліки?


  Мірамістин – антисептик. Потрапляючи в кишкову мікрофлору, він вбиває всі бактерії шкідливі, і необхідні для шлунково-кишкового тракту. Це може призвести до розвитку дисбактеріозу. Знищені корисні бактерії звільнять місце для всіх інших.


  Щоб уникнути важких наслідків не варто бездіяльно чекати результату. Постарайтеся напоїти дитину водою і викликати блювоту, якщо минуло не пізніше півгодини з моменту отруєння. Потім дайте дитині активоване вугілля.


  Якщо минуло більше часу, викличте швидку допомогу.


  До приїзду лікарів покладіть дитину на бік і чекайте.


  Для того, щоб подібних інцидентів не відбувалося, зберігайте медичні препарати в тих місцях, куди дитина не має доступ.

  Для малюків до року


  Чи можна застосовувати дітям до року? Даний препарат не відрізняється ні запаху, ні смаку, тому його часто призначають дітям навіть грудного віку. А значить, якщо ви відвідали лікаря і він призначив вам це ліки, то не бійтеся його використовувати.


  Мірамістин для дітей до року не вважається шкідливим і допоможе дитині швидко позбутися від хвороби. Пам'ятайте та дотримуйтеся дозування, так як частіше, ніж 3 рази на добу цей препарат для дітей до року не рекомендований.


  Обережно використовуйте його при нежиті для маленьких діток, так як надмірне вживання здатне обпалити слизову. Лікарі рекомендують цей препарат, грунтуючись на тому, що він не всмоктується в шкіру або слизову оболонку, і таким чином не несе негативного впливу організму людини.


  Перед лікуванням вам знадобиться інструкція щодо застосування Мірамістину, в якій докладно сказано про дозування для дітей певного віку.

  Резюме


  Багато батьки відгукуються про даному препараті тільки позитивно, адже придбавши Мірамістин, можна не тільки закопувати його в ніс, полоскати горло, робити інгаляції при застуді. Його також можна використовувати і з метою дезінфекції ран за допомогою спрею або мазі.


  Тому однозначно можна сказати, що Мірамістин відгуки для дітей має лише позитивні.


  Широко використовується Мірамістин в хірургії і травматології – при лікуванні ран різного роду, для дезінфекції, для обробки сонячних і побутових опіків.


  Використовується і як профілактичний засіб: після перебування в басейні необхідно протерти дитині долоні і стопи щоб уникнути зараження грибком.


  У спільній терапії з антибіотиком він посилює його дію.


  Препарат може бути показаний дітям в урології і гінекології, якщо є підстави припускати попадання інфекції.


  Даний препарат здатний запобігти поширенню інфекції від людини до людини, тому так важливо використовувати його як потужний профілактичний засіб у боротьбі з клінічно значущими мікроорганізмами.


  Мірамістин може замінити величезний перелік більш дорогих медикаментів. Завжди слід мати його у своїй аптечці, особливо якщо у вас ростуть діти!

  Категорії