Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Масло примули при вагітності: рідкісне, коштовне, воістину цілющий!

Більшість вагітних жінок, бажаючи народити міцного дитини з хорошим здоров'ям, шукають допомогу з боку народної медицини. Серед таких засобів особливу популярність має масло примули.


Масло примули чинить позитивний вплив на стан організму вагітної жінки. Воно використовується як в косметичних засобах, так і для полегшення пологів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Масло примули під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Масло примули має безліч інших назв, серед яких: масло этонеры, онагр, ослинника, нічний фіалки і вечірнього первоцвіту.


  Такий продукт відрізняється високим лікувальним ефектом, його часто використовують для лікування і профілактики великої кількості захворювань.


  Масло примули виготовляється з насіння этонеры, які збирають у стручковидных плодах. Видобувається воно за допомогою простого холодного віджиму, причому вихід олії досить великий – від 20 до 30%.


  Масло примули вважається одним з найбільш цінних і рідкісних, так як добути самі насіння рослини досить важко. Олія використовується як зовнішньо, так і внутрішньо.

  Така олія має досить незвичайний склад. Справа в тому, що в ньому міститься не тільки більша кількість необхідних для організму людини вітамінів і мінералів, але і жирні кислоти.


  Зокрема, в олії примули є лінолева і ліноленова кислоти.


  Такі жирні кислоти не синтезуються в організмі людини, тому він їх може тільки з їжею. Компенсувати їх нестачу можна якраз за допомогою олії примули.


  Такий засіб відрізняється протизапальні, протипухлинні і поновлюючими властивостями. Воно відмінно бореться з мікробами і зміцнює імунітет.


  Особливий вплив такий засіб впливає на кровоносну систему людини: воно знижує кількість цукру в крові, бореться з холестерином, очищає кров, покращує її структуру, а також нормалізує кров'яний тиск.


  Сприятливо масло примули впливає на серцево-судинну систему. Воно попереджає появу атеросклеротичних бляшок і тромбів, а також інсультів та інфарктів.


  А якщо доповнити медикаментозне лікування маслом примули, то можна позбавитися від атеросклерозу і нейтралізувати негативний вплив ліків на організм.


  Крім того, масло примули надає позитивний вплив на сечостатеву систему.


  Своє застосування масло примули знайшло і в косметології. Справа в тому, що воно здатне вмить знімати подразнення, пом'якшує шкіру. Найкраще його ефект можна побачити на сухої і лупиться шкірі.


  Завдяки примулі шкіра виглядає красивою і здоровою, вона набуває внутрішнє сяйво, а також захист від старіння і змін.

  Масло примули під час вагітності


  Масло примули часто рекомендується до використання при вагітності не тільки завдяки тому, що в ньому мається велика кількість різних елементів, корисних для організму людини, а з-за того, що при його застосуванні відновлюється нормальний гормональний фон.


  Крім того, масло примули часто використовують з метою більш успішного і швидкого перебігу пологів. Воно робить зв'язки малого тазу еластичнішою, а маткова шийка краще готується до майбутніх пологів.


  Такий продукт також дозволяє уникнути появи розтяжок після пологів.


  Не варто забувати, що масло, багате на вітаміни і мінерали, зміцнює імунітет, який часто сильно ослаблений у вагітних жінок, а також робить шкіру жінки красивою і здоровою.


  Не даремно вважається, що масло примули – єдине рослинне масло, яке за своїми характеристиками нагадує риб'ячий жир.


  Масло примули надає позитивний вплив не тільки на саму вагітну жінку, але і на майбутню дитину.


  Жирні кислоти, які є в такому маслі, здатні стимулювати активність головного мозку дитини, в результаті чого розвивається його нервова система.


  Іноді при вживанні олії примули можуть виникнути такі побічні ефекти, як слабкість, нудота і головний біль.


  Однак перед вживанням вагітній жінці рекомендується проконсультуватися у лікаря, так як при індивідуальній непереносимості будь-які побічні ефекти здатні зробити негативний вплив на розвиток плоду.

  Способи вживання


  Як приймати масло примули вечірньої при вагітності? Всередину приймати препарат у капсулах або в рідкому вигляді рекомендується починаючи з 34 тижня вагітності.


  У тому випадку, коли засіб в капсулах, на 34-35 тижні потрібно приймати по одній капсулі в день, на 36-37 тижні збільшити дозу до двох капсул на день, а з настання 38 тижні потрібно приймати по три капсули в день.

  Якщо масло примули в рідкому вигляді, то потрібно з 38 тижня приймати по чайній ложці в день. Таким чином, у сполучних тканинах вагітної жінки досягається максимальна концентрація корисних речовин.


  Зовнішньо у чистому вигляді масло примули практично не використовується, зазвичай тільки в тому випадку, коли є серйозні ураження шкіри.


  Найчастіше його змішують з якимось іншим ефірною олією, де масло примули буде складати лише 10% від об'єму. Також можна додавати масло в крем для шкіри.

  Запобіжні заходи


  Перед зовнішнім застосуванням масла необхідно перевірити його на алергічну реакцію.


  Для цього невелику кількість засобу потрібно нанести на зап'ясті або внутрішній згин руки. Якщо за 24 години ніякої реакції не відбулося, масло можна використовувати.


  Зберігати масло примули потрібно в сухому і прохолодному місці в щільно закритій тарі. Після розтину рекомендується зберігати масло в холодильнику.

  Категорії