Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Материнство – не перешкода успішної кар'єри. Що потрібно знати, йдучи в декрет?

Якщо раніше на Русі нормою було народжувати дітей в поле, а після повертатися до сільськогосподарських робіт, то у наш цивілізований вік ставлення до породіль куди більш трепетне.


Жінкам законодавчо надається час для підготовки до пологів і відновлення після них, а так само відпустку до досягнення дитиною трирічного віку.


Давайте розберемося, як вибудовувати відносини з роботодавцем майбутній мамі....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Декретна відпустка: що потрібно знати майбутній мамі?
 • Як не зіпсувати відносини з роботодавцем?
 • Тріумфальне повернення
 • Декретна відпустка: що потрібно знати майбутній мамі?


  По суті, декретну відпустку складається з двох частин.

  Перша, по вагітності та пологах, триває 70 календарних днів до пологів і ще 70 після них. Якщо ви чекаєте двох і більше малюків, тривалість відпустки збільшується до 84 та 110 днів відповідно.


  Посібник, що виплачується по вагітності і пологах з 2012 року виплачується виходячи з середнього заробітку жінки за останні два роки.


  При цьому періоди тимчасової працездатності, в тому числі за знаходження в попередньому декретній відпустці, не враховуються у розрахунку.


  Таким чином, в несприятливу ситуацію потрапляють жінки, які не працювали в останні два роки або мають низьку офіційну зарплату. Якщо трудовий стаж становить менше півроку, розмір допомоги розраховується з урахуванням мінімального розміру оплати праці.


  Якщо сім'я не може найняти няню, а бабусі і дідусі сидіти з дитиною не можуть, молодій мамі доведеться відразу відправитися в наступний відпустку: по догляду за дитиною.


  Перебувати в ньому можна до досягнення дитиною 3 років, протягом яких за вами збережеться ваше робоче місце, однак допомога на дитину в розмірі 40% від місячного декретної допомоги виплачується лише перші 1,5 року.

  Від 1,5 до 3 років за кожен проведений в декретній відпустці день нараховується компенсація в розмірі 50 рублів.


  Відпустка по догляду за дитиною можна взяти не тільки мамі, але і іншому член сім'ї (батько, бабуся, дідусь тощо). Щоправда, у країнах колишнього СРСР таке практикується рідко.


  Збираючись у декретну відпустку, не забудьте підготувати пакет документів: в іншому випадку з отриманням виплат можуть виникнути проблеми.


  На терміні 30 тижнів у жіночій консультації вам видадуть листок непрацездатності

  Категорії