Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Maxi-Cosi CabrioFix — запорука комфорту і безпеки малюка в поїздках на авто

Будучи вагітною, я вирішила для себе, що підготуюся до народження сина заздалегідь. Природно, ми хотіли придбати для нього тільки якісні, надійні речі. Тим більше, коли справа торкнулася покупки дитячого автокрісла, ми поставилися до вибору з великою пристрастю. Адже безпека рідного чоловічка понад усе. Простудіювавши безліч сайтів з моделями автокрісел, прочитавши масу відгуків про різних виробників, я зупинилася на фірмі Maxi Cosi. Як з'ясувалося, у автокрісел даного виробника високі оцінки з безпеки в краш-тестах і незалежних експертизах. Фірма досить давно на ринку, що базується в Нідерландах, що також вселяє довіру. Замовити крісло я вирішила в інтернет-магазині через більш низької ціни, але попередньо ми з'їздили в дитячий магазин і подивилися, як воно виглядає в реальності.


Крісло Maxi-Cosi CabrioFix встановлено в автомобілі в лежачому положенні.

Особливості автокрісла

Крісло ми збиралися використовувати прямо з народження малюка, тому вибрали автолюльку для дітей з 0 місяців і до 13 кг. Вона зручна тим, що син у неї не сидів, а напівлежав. Для комфортного положення передбачена ортопедична вкладка, надає правильне лежаче положення. Вкладочка була в окремому чохлі, зроблена з поролону, з'єднана тканиною з м'яким обмежником для голови дитини. Дитина у нас зимовий, природно, буде одягнений в об'ємний комбінезон, тому при виборі крісла ми враховували його місткість. Автолюлька Maxi Cosi CabrioFix як раз здалася нам відповідним за розміром варіантом. Крім цього, ми знайшли в ній наступні плюси:

 • Комфортне положення дитини
 • Можливість установки за допомогою ременів безпеки. Для нас цей пункт був важливий з тієї причини, що ми їздимо на машині з малюком не так вже часто. В основному тільки до бабусі, в магазин і поліклініку, ну і у віддалені парки на прогулянку. Крім того, у нас з чоловіком різні автомобілі, і крісло потрібно переставляти з одного в інший. Тому витрачати додаткові кошти з сімейного бюджету на покупку бази для автокрісла у нас не було бажання і можливості.
 • Регулювання нахилу спинки. Без бази Iso Fix це можна робити просто ставлячи крісло у потрібному положенні: або більш лежачому, або сидячому вертикальному, коли малюк підросте, а потім пристібаючи ременями безпеки.
 • Додаткові опції у вигляді козирка від сонця, ручки для перенесення і кишеньки для дрібниць. Ручка фіксується в 3 положеннях, що створює додатковий комфорт у використанні. Також сподобалося, що є темний козирок від сонечка і кишеня в спинці крісла
 • Сонцезахисний козирок.
 • Стильний дизайн і широкий вибір забарвлень. Для хлопчика ми вибрали забарвлення Divine Denim, кольору джинси з яскравою помаранчевої обробкою
 • Вид зверху з встановленою ручкою для перенесення.

  Наш досвід використання

  Коли нам доставили люльку додому, ми спочатку не могли знайти козирок і інструкцію. Виявилося, що козирок компактно складний і поміщається в складці у верхній частині спинки. А інструкція надійно захована в выдвигающемся відсіку в нижній частині крісла. Після того як чоловік виявив інструкцію, встановити крісло в автомобіль не склало праці.


  Логотип виробника і пам'ятка по установці.

  Першу поїздку з пологового будинку додому в автокріслі наш новонароджений синочок здійснив на третій день життя. Комбінезон ми придбали зі спеціальними отворами для ременів безпеки. До речі, самі ремені в автолюльці триточкові, є м'яка широка накладка, яка кріпиться між ніжок, досить легко регулюються. Перше своє 40-хвилинне подорож син вчинив з комфортом, встиг навіть перекусити молочну суміш.


  Коли наш малюк трохи підріс, ми стали користуватися кріслом більш активно. Майже всі поїздки малюк у ньому спав, що, як я вважаю, також говорить про зручність крісла. Адже якщо йому було б не комфортно, то він обов'язково вередував. Дуже корисним девайсом виявилася шторка від яскравого світла, так як нашому дитині світло сонечка зліпив очі.


  Коли синові виповнилося 5 місяців і він став намагатися сідати, ми прибрали ортопедичну вкладку і встановили крісло в більш сидяче положення. Зараз нам 9 місяців, і користуємося автокріслом досі, дитина, як і раніше, відчуває себе вільно і комфортно.


  Відділення для дрібниць.

  Додаткові опції

  Автокрісло має ще деякими перевагами і опціями:

 • Крім свого основного призначення, крісло ми могли використовувати вдома як колиску, завдяки його заокругленою основою.
 • До цієї моделі можна придбати додатково кріплення на коляску. Це зручно у випадку, якщо ми їздимо в магазин або на невелику прогулянку. Можна не возити з собою громіздку люльку або сидячий блок коляски, а просто під'єднати крісло на шасі. Ми використовували його з коляскою Stokke Explory.
 • Якщо докупити такі аксесуари, як дощовик і москітна сітка, крісло можна взяти з собою на природу або використовувати з шасі як повноцінну коляску.
 • В цілому крісло виправдало наші очікування, дитині було в ньому зручно і безпечно. Не рахуючи невеликих недоліків, таких як туге висунення ручки перенесення і тканина, в якій влітку дитина сильно пітнів, воно виявилося функціональним і приємним в експлуатації.


  Автор відгуку: Марія Гришина, 24 роки,

  мама 8-місячного Артема

  Будучи вагітною, я вирішила для себе, що підготуюся до народження сина заздалегідь. Природно, ми хотіли придбати для нього тільки якісні, надійні речі. Тим більше, коли справа торкнулася покупки дитячого автокрісла, ми поставилися до вибору з великою пристрастю. Адже безпека рідного чоловічка понад усе. Простудіювавши безліч сайтів з моделями автокрісел, прочитавши масу відгуків про різних виробників, я зупинилася на фірмі Maxi Cosi. Як з'ясувалося, у автокрісел даного виробника високі оцінки з безпеки в краш-тестах і незалежних експертизах. Фірма досить давно на ринку, що базується в Нідерландах, що також вселяє довіру. Замовити крісло я вирішила в інтернет-магазині через більш низької ціни, але
  Maxi-Cosi CabrioFix — запорука комфорту і безпеки малюка в поїздках на авто
  Maxi-Cosi CabrioFix — запорука комфорту і безпеки малюка в поїздках на авто
  2016-10-31
  Ірина Бродягина

  Review Overview


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації: Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  93
  відмінно

  В цілому крісло виправдало наші очікування, дитині було в ньому зручно і безпечно. Не рахуючи невеликих недоліків, воно виявилося функціональним і приємним в експлуатації.


  Категорії