Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Менінгіт у дітей: перші ознаки і симптоми

Менінгіт –це запальний процес, який зачіпає оболонки головного і спинного мозку. Самі клітина мозку не зачіпаються, страждають лише зовнішні оболонки.


Менінгіт можуть викликати бактерії, віруси і багато інші причини. Дане захворювання не тільки може проявлятися самостійно, але і бути ускладненням іншого захворювання. Менінгіт буває гнійний, вірусний і токсичний....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Ознаки захворювання
 • Симптоми у дітей
 • Серозний менінгіт
 • Вірусний менінгіт
 • Ознаки менінгіту у дітей: відео
 • Ознаки захворювання


  Менінгіт – дуже небезпечне захворювання, яке може привести не тільки до інвалідності, але й до летального результату.


  Саме тому дуже важливо знати, які симптоми у менінгіту і його перші ознаки, щоб якомога швидше звернутися за допомогою в лікарню.


  Один із симптомів захворювання, при якому слід негайно звернутися до лікаря, якщо покласти хворого на спину і направити його голову до грудей, то відбувається мимовільне сходження ніг хворого.


  Іншими ознаками менінгіту є підвищена температура тіла, блідість шкіри, больові відчуття в області м'язів і суглобів, підвищений пульс, задишка, знижений артеріальний тиск, поганий апетит.


  Який склад літичною суміші для дітей.


  Коли потрібно робити інгаляції з тонзилгоном дитині.


  Лікування пітниці у малюка


  Досить часто розвивається менінгеальний синдром, який включає в себе такі симптоми:

 • головний біль. Біль виникає із-за впливу на мозкові оболонки інфекції і підвищення внутрішнього тиску. Біль, як правило, стає сильнішою при русі, різких звуках. Причому болить не в якомусь визначеному місці, а по всій голові. Застосування знеболюючих препаратів не дає ніякого ефекту

 • Категорії