Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Молоді мами на підготовчих відділеннях Вузів будуть отримувати стипендію

Прорив у системі освіти. Тепер отримати освіту дівчатам, які мають дітей, буде набагато простіше.


Згідно з постановою від 5 листопада 2013 року в Росії буде вводиться спеціальна програма, що дозволяє молодим мамам отримувати освіту і стипендію.


У цій програмі можуть взяти участь дівчата, яким протягом 2013 року виповниться не більше 23 років.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Також в умови участі входять наявність російського громадянства і одного або більше дітей.


У постанові також вказується, що пройти навчання на підготовчих відділеннях зможуть молоді мами, які ще не мають вищу освіту, не отримують його і не відвідують які-небудь курси, передбачені програмами вищої освіти.


Для того, щоб отримати освіту змогла якомога більше дівчат, з усіх освітніх установ, які знаходяться у віданні Міністерства освіту, в програму включені 51.


Дуже важливим моментом є те, що навчання буде проходити на бюджетній основі, поза залежності форми навчання.


Передбачаються очна, очно-заочна, заочна форма. Тим, хто обере очну форму навчання, буде до того ж виплачуватися стипендія, розмір якої становить близько 2000 рублів.


На даний момент програма знаходиться в розробці і зараз використовується в якості експерименту.

Для збільшення спроможності такої освітньої програми і залучення більшого числа учасників, з часом перелік освітніх послуг буде збільшуватися.


На стадії розробки та ідеї щодо створення освітніх програм, в яких можна буде брати участь після вищевказаних підготовчих курсів.


Дитина пізно лягає спати. Як змінити цю звичку?


Дитячий Флюдитек. Інструкція по застосуванню.


Як швидко лікувати нежить


Ця програма спрямована на підтримання статусу нашої країни як держава, де найбільший відсоток освічених людей. Багато молоді мами або кидають навчання, йдуть в академічну відпустку або відмовляються від навчання зовсім, так як поєднувати виховання дитини і здобуття освіти нарівні з усіма досить складно.


Також ця постанова має підвищити рівень народжуваності в країні.

Справа в тому, що багато дівчат відкладають вагітність на потім, так як вважають за потрібне спочатку отримати освіту, знайти роботу і стати на ноги. В результаті часу на сім'ю не залишається зовсім. Зараз же можна буде без проблем отримати і освіта, і народити дитину і виховати її.


Такий експеримент триватиме до 2015 року, після чого буде вирішено, чи вводити такі курси на постійній основі і потрібні додаткові заходи.


Ще одним пунктом є створення ясел при вищих навчальних закладах.


Це теж спрямовано на збільшення не тільки освіченості, але й на поліпшення демографічного стану в країні.


Адже набагато простіше поєднувати материнські обов'язки і навчання, коли кілька годин в день за твоєю дитиною доглядають професійні вихователі, поки мама займається навчанням.


Ця програма повинна бути затверджена в кінці 2014 року, і, поза всяких сумнівів, вона багато в чому полегшить життя молодим батьків, які якщо не пішли в академічну відпустку, то змушені звертатися за допомогою до бабусям, дідусям.


Ясла будуть створені для дітей дошкільного віку. З приводу фінансування цього проекту поки точної інформації немає.

Молодих мам запрошують на навчання у вузи: відео

Почалися виплати стипендій молодим мамам:

Категорії