Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Молодий вік мами – фактор ризику для рівня інтелекту дитини

Одним з найважливіших етапів у житті будь-якої жінки є вагітність. Уми вчених завжди були зайняті суперечками про те, в якому віці оптимально заводити дітей.


Дослідники наводять різні аргументи на користь того чи іншого віку для зачаття. І стверджують, що молодий вік матері загрожує негативним впливом на розвиток дитини, у тому числі на його інтелект....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Існує оптимальний вік для зачаття дитини.


Сьогодні найпоширеніша точка зору полягає в тому, що жінці потрібно народити до 35-річчя, тому що після настання цього віку починається процес стрімкого накопичення мутацій генетики, що передаються у спадок.

Жіночий організм навряд чи дозволить розвинутися взагалі вагітності при наявності ризику відхилень, а якщо дозволить, то доведеться переживати про можливості вад серця у малюка та інших генетичних аномалій.


А тепер вчені встановили, що і ранній вік майбутньої матері може негативно позначитися на дитині, а саме стати причиною низького рівня інтелекту. У групі ризику знаходяться малята, чиїм матерям від 16 до 22 років.


У молодих мам частіше виявляються симптоми депресії – звідси більше число новонароджених, чиє майбутнє може бути затьмарене труднощами запам'ятовування і навчання.


Британські вчені провели дослідження, до участі в якому залучили 176 сімей. Експеримент тривав протягом 11 років.


Результати, які вони опублікували по закінченні експерименту, наочно демонструють залежність зниженого рівня інтелекту дітей від раннього віку їх матерів (до 22 років).


Основна причина рівня дитячого IQ нижче середнього – депресія матері перед пологами, сприяє змінам головного мозку плода. Така депресія більш властива саме молодим матерям.

Чому виникають кольки під час вагітності? Запитаємо у доктора!


Про наслідки ангіни під час вагітності розповість ця стаття.


А тут про те, що таке /beremennost/info-beremennost/biohimicheskaya-beremennost.html біохімічна вагітність.


Необхідність демонстрації результатів подібних досліджень показують опитування серед жінок.

Проведені в Європі опитування говорять про те, що хоча 68% респондентів розуміють, що ідеальний репродуктивний вік – близько 25 років, 13% помилково голосують за вік після 30, а 19% за 20-річний вік. Взагалі, середній вік новоявленої мами у Великобританії – 29 років.


Підводячи підсумки, можна сформулювати, що ідеальним періодом для зачаття дитяти є вік від 22 до 35 років.


Організм жінки вже остаточно сформований і готовий до змін фізіології, в той же час ще не так високий ризик відхилень в розвитку дитини.


Але не забувайте і про важливість психологічної готовності до народження малюка. Психологи наполягають на тому, що куди важливіше бути морально готовою, а межі, позначаються медиками, вельми умовні: кожна з жінок індивідуальна, і організми у них старіють з різною швидкістю.


Самі лікарі не втомлюються нагадувати про те, що є безліч факторів, що впливають на стан плода, крім віку матері.

Оптимально планування зачаття дитини і відвідування жіночої консультації в період вагітності. Постійно стежте за здоров'ям своєї дитини, і тоді, з вашою підтримкою, у дитини буде великий шанс вирости розумним, навіть незважаючи на вік.

Категорії