Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Молоковідсмоктувачі — вибираємо хороший разом

Ручні і електричні молоковідсмоктувачі допомагають продовжити природне вигодовування.


Зціджування — процес трудомісткий. Природне вигодовування життєво необхідно дитині. Молоковідсмоктувач — головний мамин помічник в питаннях підтримання лактації. Ручний і електричний молоковідсмоктувач за принципом дії не відрізняються. Користуватися ними просто. Вибрати правильний молоковідсмоктувач допоможе вивчення його можливостей, технічних характеристик та відгуки годуючих мам.


Максимально простим процес зціджування зробить молоковідсмоктувач!

Сьогодні багато консультанти по грудному вигодовуванню виступають за режим годування дитини за вимогою без зціджування. Прислухатися до їхніх рекомендацій чи ні — особистий вибір кожної мами, що годує, але в певних ситуаціях без зціджування обійтися неможливо.

Коли і навіщо?

Зціджування грудного молока необхідно:

 • У післяпологовий період, коли молозиво починає трансформуватися в молоко. У перші дні життя багато малюки не дуже активно смокчуть груди, а молока у мами утворюється найчастіше більше, ніж потрібно дитині. Зціджуватися в цій ситуації треба для того, щоб у молочних залозах не відбувався застій, провідний при тривалому бездіяльності до маститу.
 • Відразу ж після пологів молока утворюється багато, з такими обсягами дитині не впоратися.
 • Для збереження лактації на тривалий період. Регулярно зціджуючись, можна продовжити терміни годування дитини і підтримати вироблення молока в тих випадках, коли за певних обставин спільне перебування мами і дитини неможливо.
 • Чим довше ви будете годувати дитину, тим здоровіше він буде.
 • При лактостазі. Закупорка однієї з проток молочної залози здатна доставити масу неприємних відчуттів мами, а тривалий застій молока в грудях — привести до розвитку маститу. Якщо дитина не може розсмоктатися лактостаз, то мамі обов'язково треба самій його расцеживать.
 • Коли мамі необхідно ненадовго відлучитися і залишити малюка з іншими родичами або нянею. У цьому випадку зціджування необхідно тільки якщо мама практикує повністю природне вигодовування, для того, щоб на час її відсутності у дитини була їжа.
 • Мамине молочко смачніше сумішей.

  Як же тоді правильно, ефективно і швидко зціджувати грудне молоко, коли в цьому є гостра необхідність? Тільки використовуючи спеціально розроблене для цієї мети пристрій — молоковідсмоктувач.

  Істини минулого

  Безумовно, виникають ситуації, коли застосування молоковідсмоктувача неможливо і тоді зціджування необхідно проводити за бабусиним методом: вручну, однак процес буде тривати набагато довше і доставляти мамі незручність.


  Зціджувати вручну не кожна зуміє!

  Історія винаходу перших молоковідсмоктувачів іде своїми коренями в середньовічну Францію, однак перший патент був виданий лише через кілька століть у США.

  Єдиний механізм роботи молоковідсмоктувачів

  Принцип дії у всіх сучасних молоковідсмоктувачів один: спеціальна насадка на груди (зазвичай силіконова) щільно огортає сосок разом з ареолою, а механічна (або електрична) частина — створює вакуум, що провокує виділення грудного молока.

  Механічні помічники

  Сьогодні існує величезний вибір молоковідсмоктувачів, які мають різну класифікацію:


  Механічний або ручний молоковідсмоктувач самий простий і недорогий варіант для зціджування. Ручні молоковідсмоктувачі випускають лише для індивідуального використання

  Категорії