Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Молозиво при вагітності: нормальне явище або привід звернутися до лікаря?

Вагітність – саме прекрасне і трепетне час в житті жінки, період незабутніх відчуттів. Майбутня мати починає дбайливіше ставитися до себе, намагається перебувати в гармонії з природою, готується до того, щоб довгоочікувані пологи пройшли легко й щасливо.


З радістю і розчуленням вона чекає години, коли зможе докласти новонароджене чадо до грудей і напоїти його своїм дарує силу материнським молоком. Перше молоко (молозиво) є найціннішим даром всієї материнської природи.


Жінка прагне все зробити ідеально для свого майбутнього материнства, але трапляється так, що термін пологів ще не підійшов, а з сосків з'являються виділення. Виникає тривога....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Виділення молозива під час вагітності – норма чи патологія?
 • Склад молозива, його властивості
 • На що варто звернути особливу увагу при появі виділень?
 • Особиста гігієна при виділеннях з грудей
 • Чого не можна робити в жодному разі?
 • Виділення молозива під час вагітності – норма чи патологія?


  Не треба хвилюватися з цього приводу. Молозиво починає вироблятися організмом майбутньої матері в другому триместрі виношування плоду, і деякі виділення – це природно. Груди починає готуватися до годування дитини.


  Якщо відчувається незначний свербіж, поколювання, з'являється відчуття руху в області грудей, не лякайтеся. Це м'язи проштовхують молозиво до сосків.


  Часто починає виділятися молозиво на ранніх термінах вагітності. Явище це теж цілком нормальне.

  Причини, по яким молочні протоки розширюються: занадто висока температура повітря, перенесений стрес, масаж, сексуальні ласки грудей.


  Які відчуття у перші дні вагітності до затримки? Чи може жінка відчути, що вагітна? Запитаємо у доктора!


  Тест на вагітність Evitest: інструкція, відгуки, ціна у цій статті.

  Склад молозива, його властивості


  Молозиво (колострума) має неймовірно складний склад:

 • білки

 • Категорії