Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Морська капуста при вагітності: джерело йоду та вітамінів

Вживання морської капусти під час вагітності – це чудова знахідка для майбутньої мами.


У період вагітності всі прагнуть харчуватися максимально корисно, але іноді забувають про таких корисних і доступних кожному продуктах, які являють собою справжній скарб корисних мікроелементів та вітамінів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Морська капуста (ламінарія) належить до класу бурих морських водоростей, це звичні мешканці багатьох морів і океанів.


Найбільша концентрація йоду, вітамінів і маса інших корисних елементів міститься в морській капусті холодного північного моря.

Корисні властивості

Особлива цінність в морській капусті належить макро - і мікроелементів, які вона здатна вбирати з морської води.


Зважаючи на це, вживання морської капусти в їжу впливає на людський організм загальне зміцнювальне дія, насичуючи його корисними елементами, в тому числі йодом, залізом, магнієм, вітамінами групи B, а також A, C і Е.


Специфічний запах морської капусти пояснюється великим вмістом у ній йоду. Причому, йод, який міститься в ламінарії, значно краще засвоюється в організмі людини, ніж йод, що міститься в інших лікарських препаратах.


Присутність йоду в організмі людини стимулює і активізує роботу деяких ферментів і сприяє кращому засвоєнню заліза, фосфору і кальцію.


Добова нормована потреба йоду в організмі поповнюється прийомом всього 100 грамів водоростей, енергетична цінність яких складає 350 кілокалорій. Разом з тим в організм надходить 12 грамів білка, 70 грамів вуглеводів і тільки 0,5 грама жирів.

Вживання морської капусти дуже корисно для нормального функціонування кишечника. Це завдяки вмісту в ній солей альгінової кислоти.


Здатність солей альгінової кислоти не перетравлюватися в кишечнику і не розчинятися допоможе звільнитися від запорів. Перебуваючи в кишечнику, ці солі вбирають воду, збільшуючись в обсязі. Також альгінати використовуються при призначенні дієт для схуднення.


У морській капусті містяться компоненти брому, що дозволяє підвищити стійкість до стресів.


Можна ромашку при вагітності? Це ви дізнаєтесь в даній статті.


А тут ви прочитаєте які бувають виділення після овуляції.

Про користь вживання під час вагітності


Багато вчених вважають, що морська капуста для вагітних є одним із самих головних постачальників важливих для організму в такий період мікроелементів і вітамінів.


Особливо це можна віднести до залозу, бо в морській капусті його концентрація в 16 разів більше, ніж у звичайної капусти.


Але з-за великого вмісту йоду в морській капусті, вагітним не рекомендується часте її вживання.


Морська капуста відмінно регулює процес обміну речовин, тому її радять вживати вагітним жінкам, схильним до надмірної ваги.

Морську капусту в період виношування дитини слід вживати з обережністю тим жінкам, які страждають хворобою щитовидної залози. Тому що розподіл концентрації йоду в організмі відбувається неправильно, і це може призвести до перенасичення йодом.


Таким вагітним, перед тим як почати вживати в їжу морську капусту, не завадить звернутися до лікаря-ендокринолога.


Морську капусту краще купувати в замороженому вигляді і готувати з неї різні страви самим.


На прилавках магазинів в основному зустрічається консервована морська капуста, але купувати її не поспішайте, тому що в ній міститься велика кількість солі, а також такий як консервант Е 220 (він не сприяє роботі нирок).


А ще морська капуста популярна своїм використанням в дієтах для того, щоб позбавитися від зайвої ваги. Ефект від її вживання порівняємо з ефектом, який надають висівки.


Морська капуста – низькокалорійний продукт з багатим вмістом вітамінів та мінеральних речовин. Ситість і стрункість морська капуста здатна приносити одночасно.

З усього випливає, що морська капуста по праву вважається невід'ємною складовою здорового харчування будь-якої людини і зокрема вагітних жінок.


Коли припиняється кровотеча після пологів? Про це читайте тут.


В цьому розділі /planirovanie-beremennosti багато корисної інформації, яку необхідно знати при плануванні вагітності.

Категорії