Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Можна Мукалтин при вагітності?

Мукалтин лікарський препарат, головною діючою речовиною якого є алтей лікарський.


Крім кореня алтея, до складу засобу входить магнію карбонат, аспартам, кальцію стеарат, цукор рафінад, кислота винна і полівінілпіролідон – речовини, які підсилюють лікувальні властивості лікарської рослини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як діє Мукалтин?
 • Чи можна приймати Мукалтин вагітним?
 • Особливості застосування
 • Відгуки про препарат
 • Коментар експерта

 • Алтей лікарський росте в більшості країн Євразії і відомий ще з давніх часів – у народній медицині це лікарська рослина застосовується як ефективний відхаркувальний і муколитического кошти.

  Сучасна народна медицина застосовує майже всі частини цієї рослини для лікування різних патологій.


  Традиційна медицина в більшості випадків застосовує алтей для лікування уражень дихальних шляхів, оскільки він надає комплексний вплив на

  слизову оболонку бронхів, змінюючи властивості мокротиння і впливаючи на її секрецію.

  Як діє Мукалтин?


  Алтей збільшує активність миготливого епітелію, що вистилає слизову оболонку дихальних шляхів таким чином, що його ворсинки рухаються більш активно і виштовхують слиз, що утворюється при запальних або інфекційних захворюваннях. При цьому дихальні шляхи швидше звільняються від мокроти, і одужання пацієнта настає швидше.


  Алтей здатний активізувати роботу бронхіальних залоз, які відповідають за вироблення слизу це збільшує кількість мокротиння і змінює її фізико-хімічні характеристики (секрет бронхіальних залоз стає більш рідким).


  При цьому в дихальних шляхах швидше проходить процес очищення від патологічного секрету. Крім цього, даний лікарський рослина розріджує мокротиння, що сприяє більш легкому її відхаркуванню.


  До складу Мукалтину також входить гідрокарбонат натрію (сода), який має подібну фармакологічну дію, щоправда, механізм впливу на бронхи дещо відрізняється.


  Поєднання алтея і гідрокарбонату натрію дозволяє отримувати посилення (потенціювання) лікувального ефекту, що веде до більш швидкому одужанню.


  Прийом Мукалтину дозволяє збільшити кількість мокротиння (муколітичний ефект), зменшує його в'язкість (секретолітичну дію) і полегшує відхаркування (відхаркувальний ефект).


  Випускається цей фармакологічний препарат в різних формах у звичайних таблеток, в гранулах і в таблетках для жування.

  Основними показаннями до прийому Мукалтину є наступні захворювання органів дихання:

 • бронхіт (гострий і хронічний)

 • Категорії