Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Мучниця при вагітності призначають та застосовують при жорсткій необхідності!

З кожним роком народна медицина набирає обертів і все більше впроваджується в наше життя. Більш того, засоби нетрадиційної медицини все частіше використовуються в офіційних медичних препаратах.


Це говорить про високої ефективності лікування різними травами та іншими рослинами, серед яких є і мучниця звичайна. Вона має безліч цілющих властивостей, завдяки чому стала широко застосовуватися в лікуванні багатьох захворювань....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Мучниця під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Рослина, відоме під назвою ведмежі вушка або мучниця, має цілий ряд лікувальних властивостей і застосовується при широкому спектрі різних захворювань.


  Це вічнозелений високий (близько двох метрів) чагарник, який має невеликі довгасті листя і яскраво червоні дрібні ягоди.


  Мучниця славиться своїм сильним сечогінним дією, а також є відмінним протизапальним і дезинфікуючим властивістю.

  У нетрадиційній медицині цю рослину застосовують при лікуванні і профілактиці розлади нервової системи, серцевих захворювань, порушення функціонування сечостатевої системи і нирок, ревматизму, захворювань шлунково-кишкового тракту, безсоння, хронічної втоми і багатьох інших.


  Дуже ефективно вживання настою ведмежих вушок і при алкогольній інтоксикації та зміцненні загальних захисних функцій організму.


  До складу листя цієї рослини входять наступні компоненти:

 • органічні та інші корисні кислоти

 • Категорії