Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Імудон — природна допомога імунітету дитини при захворюваннях порожнини рота і горла

Коли тонзиліти і стоматити переслідують дитини, турботлива мама замислюється про зміцнення його імунітету. Імудон — один з препаратів, який педіатри призначають для лікування хвороб порожнини рота і зіву у дітей. Поговоримо про нього в нашій статті.


Імудон застосовується для лікування та профілактики ГРВІ, грипу, стоматитів, ангіни та інших захворювань горла і порожнини рота.

Склад і дію препарату

Імудон складається з суміші лізатів бактерій, які виступають в ролі збудників інфекції порожнини рота і зіву: лактобацили, стафілококи, ентерококи, стрептококи, клебсієла, кандида, коринебактерії та інші.


Трохи докладніше про те, що таке лізати.


В боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами застосовуються бактеріофаги, ферменти, антибіотики та інші речовини. Вони діють на шкідливу клітку, руйнуючи її, тобто запускають процес лізису. Лізати — це результат такого процесу (тобто зруйновані клітини збудників хвороби).


Коли ці речовини потрапляють в середу порожнини рота, вони, висловлюючись наглдяно, передають природного захисту організму інформацію про те, як виглядає ослаблена, переможена хвороботворна клітина.


Тим самим активізують роботу імунітету, сприяють підвищенню концентрації інтерферону* і лізоциму* в слинної рідини.


* Інтерферон — білок, що виділяється організмом для боротьби з вірусом.


* Лізоцим — антибактеріальний фермент.


Крім активної речовини, Імудон містить: гліцин, мала кількість тиомерсала, дезоксихолат натрію, моногідрат лактобиозы, сахарин, повидол, манітол, гідрокарбонат натрію, магнію стеарат, лимонну кислоту безводну, ароматизатор — м'яту.


Тиомерсал (або мертиолят натрію), що входить до складу Імудона в якості консерванту викликає сумніви і суперечки у мам. Є думка, що цей компонент, небезпечний для здоров'я. Проте частка його змісту в медикаменту настільки мала, що він не може завдати шкоди.


Препарат активує імунні клітини горла.

Свідчення

Імудон призначають для профілактики та терапії:

  • тонзиліту

  • Категорії