Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ін'єкції ботокса при вагітності: лікарі радять почекати

Ін'єкції ботокса допомагають жінці виглядати молодше, усувають мімічні зморшки. Але дають тимчасовий ефект і через деякий час процедуру потрібно повторювати.


А як бути, якщо жінка планує вагітність? Не зашкодить препарат малюкові? А якщо вагітність була виявлена після проведення ін'єкцій?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке Ботокс?
 • Ін'єкції ботокса під час вагітності
 • Поговоримо про наслідки
 • Що таке Ботокс?


  Діюча речовина Ботокса — ботулотоксин. Цей нейротоксин виробляють бактерії-ботулины, які є збудниками ботулізму, небезпечного інфекційного захворювання. Препарат блокує нервові закінчення в місці введення.


  Аналоги Ботокса: Диспорт, Нейронокс, Релатокс, Ксеомин. Відмінності між препаратами незначні.

  Ботокс спочатку застосовувався для лікування м'язових спазмів. Коли помітили, що в місцях введення препарату шкіра розгладжується, стали застосовувати Ботокс для усунення зморшок.


  Лицьові м'язи при скороченнях утворюють мімічні зморшки на шкірі. Для боротьби з ними в косметології застосовують ін'єкції Ботокса і подібних йому препаратів.


  Ботулотоксин блокує передачу нервових сигналів, м'язи розслабляються, а зморшки розгладжуються. Ефект настає на 8-10 день, зберігається 5-10 місяців, рідко рік.


  При регулярному проведенні процедур лицьові м'язи підтримуються в розслабленому стані, мімічні зморшки розгладжуються, а нові не утворюються.


  Рекомендується введення Ботокса 2 рази на рік, частіше вводити недоцільно — організм починає продукувати антитіла до ботулотоксину.


  Перед застосуванням визначаються зони введення, індивідуально розраховуються дози препарату. Ін'єкції проводять найтоншими голками, для зменшення больових відчуттів.


  Крім того, можуть застосовуватися місцеві анестезуючі препарати. Тривалість процедури від 10 до 30 хвилин.


  Ризику захворіти на ботулізм при введення ботулотоксину практично немає. Застосовуються дози дуже малі. Для захворювання перевищити дозування потрібно в сто разів.


  Показання до проведення ін'єкцій:

 • опущення повік

 • Категорії