Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

На московських дитячих майданчиках може з'явитися тривожна кнопка

Євген Бабенко, керівний муніципальним освітою «Арбат» запропонував запровадити тривожну кнопку «SOS» на дитячих ігрових майданчиках в Москві.


Щоб реалізувати свою ініціативу Бабенко попросив у Уряду столиці розглянути ідею і внести поправки в документи з проектування дитячих містечок.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Як вважає керівник МО «Арбат», діти, які відпочивають на майданчиках столиці, нерідко стають жертвами маніяків, хуліганів та інших зловмисників. В якості доказового прикладу Євген Бабенко навів випадок літа цього року.


У Тверському районі, на одній з ігрових майданчиків, невідомі прикріпили на ігрових спорудах бритвені леза. Неважко здогадатися, що могло статися з дітьми, якщо б ці леза не були помічені і вчасно прибрані.


Почитайте, як поліпшити дикцію дитини за допомогою скоромовок.


Купання в травах. Користь чи шкода?


Набір ваги у новонароджених


Принцип роботи " тривожної кнопки на дитячих майданчиках досить простий і зрозумілий в разі протиправних дій про це можна просигналізувати диспетчерській службі міста, просто натиснувши одну кнопку. На адресу негайно виїжджає група поліцейських.


Також, для підвищення безпеки дітей Бабенко запропонували обладнати майданчики і відео-спостереженням.

До речі, в даний момент ця ініціатива активно обговорюється столичною владою.


Проте у неї є і свої скептики. Приміром, Володимир Соколов, який обіймає посаду голови міжрегіонального руху «Союз пішоходів». Активіст вважає, що кнопки на дитячих майданчиках мають сумнівну перспективу.


Соколов розповів, що «Союз пішоходів» вже якось пропонував установки кнопки SOS в Москві, тільки в місцях пішохідних переходів. За його словами, по-перше, про цій кнопці на дитячому майданчику будуть знати лише діти та їх батьки, а на переходах кнопку помітять всі.


По-друге, діти часто гратися з цим об'єктом безпеки. Ну і, по-третє, швидше за все, кнопку будуть використовувати мами, щоб викликати медичну допомогу, якщо їх дитина отримає травму на майданчику.


Але вони і так мають телефони і в змозі самостійно викликати швидку допомогу.

На користь встановлення тривожної кнопки на переходах Соколов зазначив, що з допомогою неї можна просигналізувати про водія, який порушив правила, спровокував ДТП і зник з місця події.


Зригування у дитини: це нормально чи ні?


Як одягнути малюка на прогулянку.


Фізіологічний нежить у новонароджених


До всього іншого, активіст «Союзу пішоходів» додав, що на переходах є стовпи, до яких можна прикріпити кнопку, а на дитячих майданчиках з цим проблематично, а значить, потрібно продумувати і цей аспект.


Так чи інакше, тривожні кнопки потрібні – і це факт.


Молоді мами сподіваються, що уряд прийде до якогось спільного рішення і нововведення торкнуться і дитячих майданчиків, пішохідних переходів.


Поліна Мамаєва, молода мама, вважає, що в місті небезпечно і чим більше заходів протидії зловмисникам, тим краще.


Нагадаємо, на початку цього літа владою Москви було розпочато експеримент з встановлення тривожних кнопок у паркових зонах. Якщо експеримент буде вдалим, то всі парки Москви будуть ними обладнані. Ну а поки залишається чекати конкретних дій від чиновників.


Категорії