Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

На школярів Росії заведуть електронне досьє

В системі освіти плануються нововведення.


Чиновники пропонують запровадити електронне досьє на кожного школяра.


Електронна база, згідно з пропозицією, повинна містити інформацію про успішність учня, його відвідуваності, а також про всіх олімпіадах і проектах, в яких дитина брав участь.


Крім цього, в досьє буде ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

інформація про позашкільних заняттях учня, наприклад, про відвідини ним гуртків або факультативних занять, і про його батьків.


В ідеалі, електронна база повинна охоплювати всіх школярів Російської Федерації.

В Російській газеті повідомляється, що доступ до досьє буде не у кожного. Щоб переглянути дані, школяр повинен буде пройти ідентифікацію за номером СНІЛС.


У відповідності з Законом про захист персональних даних, доступ до досьє будуть мати лише працівники навчального закладу, де навчається дитина, а також він сам і його батьки.


Систему електронного досьє буде введена в 2016 році, і тоді педагоги, школярі та їхні батьки зможуть оцінити всі плюси і мінуси цього нововведення.


Запровадження такої системи цілком обґрунтовано. За твердженням чиновників, це дозволить відстежувати зайнятість школярів. Така інформація полегшить будівництво шкіл, дитячих садів і інших освітніх установ.


Це буде корисно і для педагогів. Завдяки електронній базі вчителі зможуть відстежувати інтереси і зайнятість учнів і складати навчальну програму у відповідності з отриманою інформацією.


Масаж і вправи при клишоногості у дитини.


Ознаки і симптоми скарлатини у дітей.


Кон'юнктивіт у дітей


Зараз в Російській Федерації активно користуються системою електронних журналів, які в якійсь мірі нагадують електронне досьє. Електронний журнал заповнюється педагогом, відзначаючи успішність учня і його відвідуваність.


Кожен учень має персональний пароль, за допомогою якого він може заходити в особистий кабінет.

У особистому кабінеті міститься інформація з усіх предметів, яка оновлюється по мірі заповнення електронного журналу педагогом.


Багато батьків і педагоги визнали ефективність цієї системи. Електронний журнал в чому спрощує можливість батьків стежити за успішністю дитини, а педагогам відстежувати ефективність шкільної програми.


Деякі навіть стверджували, що варто замінити звичні журнали на електронні.


І це не дивно, адже школярі можуть виправляти оцінки в щоденниках, а доступ до електронного журналу у батьків буде постійним.


Важливо розуміти, що заповнення електронного журналу повинен бути своєчасним.


Комп'ютеризація освіти зараз йде повним ходом.


Якщо раніше отримання вищої освіти дистанційно вважалося чимось новим, то зараз це зустрічається суцільно й поруч.

У школах використовується проведення онлайн-уроків для дітей, які з якихось причин не можуть відвідувати заняття. Сучасна система освіти передбачає і використання комп'ютерів на самих заняттях.

Електронні карти в школі: відео

До сучасної електронної карті прив'язане багато функцій:

Категорії