Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Набір доктора для дітей лікуємо своїх ляльок

Маленькі чоловічки дуже люблять грати в «великих і дорослих». Наслідування ? невід'ємне властивість, як дворічних малюків, так і діточок постарше. Повторювати за мамою, повторювати за татом, бабусею, так і за всіма мало-мальськи знайомими людьми. А вже педіатра малюки знають з самого свого народження (за умови, звичайно, якщо він не змінювався протягом дорослішання дитини). І якщо спочатку дитина все ж дещо побоюється свого лікаря і всіх тих незрозумілих процедур, які йому доводиться переживати, то з часом він проявляє все більшу і більшу цікавість.

...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Набір доктора своїми руками ? перше знайомство зі світом медицини
 • Знайомство триває: йдемо в магазин!
 • Дитячий набір доктора: відео

 • Поступово малюк пробує «лікувати» свої іграшки, а за тим і всю свою рідню.

  До речі сказати, гра «в доктора», не тільки хороший спосіб розваги і пізнання навколишньої дійсності. Така гра може стати методом боротьби з одним з страхів практично всіх малюків, а саме острах дитячих лікарів. Ще одне спостереження: для дівчаток набори лікаря, чомусь мають більшу привабливість, ніж для хлопчиків.

  Набір доктора своїми руками ? перше знайомство зі світом медицини


  З такого пізнавального уроку цілком підійде те, що, так сказати, знайдеться під руками. Можна запропонувати малюкові (природно, під суворим контролем дорослих!):

 • справжній стетоскоп, якщо він у вас є

 • Категорії