Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Набряки під час вагітності

Скажіть, будь ласка, який найбільш сучасний погляд на проблему набряків під час вагітності?


Традиційно лікарі в ЖК рекомендують обмежити прийом рідини, особливо в спеку. Але цей погляд на набряки як на механічне скупчення зайвої рідини себе не виправдовує, тому що від спраги вагітної ставати тільки гірше, у неї з'являється білок у сечі, підвищений тиск тощо аж до госпіталізації. І це зрозуміло, вода необхідна для життєдіяльності, навколоплідні води теж повинні постійно оновлюватися.


Деякі нетрадиційні цілителі радять більше пити, але зовсім виключити сіль. Для мене теж рада сумнівний, навколоплідні води повинні бути солоними, а жінка втрачає сіль з сечею і потім, значить треба звідкись відновлювати. Пити вдосталь чистої води і є сіль в міру мені не допомогло, набряки були значні, але без інших ознак прееклампсії.


Після пологів набряки миттєво зійшли. Я втратила багато крові, і ймовірно, цей фізрозчин в міжклітинному просторі (набряки) відразу кинувся в кров'яне русло, щоб підтримати тиск на нормальному рівні. Може, так задумано природою щоб не виникало потреби у крапельницях?


Але з іншого боку якщо б не було набряклості напевно і пологи пройшли б легше, і крововтрата була б менше. Все-таки набряклі тканини більш схильні травмуватися. А як ви вважаєте?

Категорії