Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Наш улюблений трон Happy Baby Goodie

Через 12 років після народження першої доньки, нашу сім'ю прийшло нове щастя — народження другої дочки. Весь цей період часу виробники дитячих товарів посилено трудилися і надали нам широкий вибір всіляких потрібних пристосувань, здатних полегшити життя дитини та її батьків. Нам знову довелося вибирати коляску, ліжечко, манеж, іграшки, одяг і т. д.

Муки вибору

Найскладнішим для нашої сім'ї став вибір стільчика для годування дитини, коли їй виповнилося 6 місяців. Ринок дитячих товарів ряснів різноманіттям. Крім обмеження у фінансовому плані, ми зіткнулися з проблемою вибору між стільчиком-трансформером (пластик, дерево) або пластиковим стільцем зі столиком. Кілька днів я читала відгуки, бродила по дитячих магазинах, але так і не визначилася з моделлю. Вирішальною для мене стала акція в одному з великих дитячих магазинів на модель стільчика для годування Happy Baby Goodie.


Товар я замовила через інтернет. На наступний день в магазині ми оглянули замовлену покупку і оплатили її. Будинки негайно приступили до тесту диво-девайса.


Happy Baby Goodie — вид спереду.

Переваги Happy Baby Goodie

Відразу зазначу численні переваги стільчика:

 • Дуже зручний, дитина не зісковзує і не завалюється на бік, так як сидіння не дуже широке, але досить глибоке.
 • Легкий, незважаючи на відсутність коліщаток, легко ковзає по лінолеуму, ламінату, не дряпаючи їх, я сама можу скласти, переставити, пересунути.
 • Може складатися, займаючи мало місця (що дуже актуально для нашої маленької кухні), а розкладається, за необхідності, однією рукою або навіть ногою.
 • Модель в зібраному вигляді.
 • Має столик з накладною стільницею, яку легко знімати і мити, стільниця має підстаканник і бортики, що перешкоджають скочуванню іграшок і тарілок. Сам столик розміщується позаду крісла на спеціальних кріпленнях, абсолютно не заважаючи, коли немає необхідності його використовувати.
 • Зручний столик.
  Знімна стільниця.
 • Є три положення спинки, коли донька втомлюється, можна легко відкинути спинку однією рукою в будь-який з двох положень (донька навіть дрімала кілька разів повністю розкладеному стільці).
 • Спинка максимально розкладена.
 • Можна регулювати висоту сидіння за рівнем обіднього столу, дивана і т. д (6 положень).
 • Підніжка також регулюється (2 положення), хоча ми рідко користувалися цією функцією.
 • Є п'ятиточкові ремені безпеки, які можна прибрати, і роздільник для ніжок, які міцно утримують малюка, як би він не пручався.
 • Ремені безпеки і роздільник для ніжок.
 • Пластик якісний, немає ніяких нерівностей, про що донька могла б поранитися, міцний металевий каркас.
 • Тканинна накладка на сидіння має яскравий малюнок (монстрики, схожі за кількістю зубів на нашу крихту), зносостійка, з неї легко прибираються сліди дитячого харчування (можна і випрати), дитина не потіє, скільки б не знаходився в стільчику.
 • Можна використовувати до 3-х років (до 18 кг)
 • Про недоліки


  З мінусів можна було б відзначити тільки відсутність коліс, для кого вони важливі, але нам і без них дуже зручно використовувати стільчик. Мінусів, скільки не шукали, ми для себе не знайшли.

  Загальне враження від покупки

  Донька по-достоїнству оцінила покупку і вже 5 місяців не розлучається зі своїм улюбленцем: їсть в ньому, дуже довго грає і дивиться мультики по 30 хвилин, що дуже полегшує мамі життя. Наша сім'я дуже задоволена стільчиком Happy Baby Goodie і не проміняє його ні на який інший. Навіть наші бабусі з задоволенням користуються ним, коли годують онуку.

  Всім своїм знайомим я з задоволенням рекомендую цей зручний і практичний стілець, як один з бюджетних і якісних варіантів, адже дорого — не завжди означає якісно. А цей стільчик ми не будемо продавати, стане в нагоді для майбутніх діток родичів. В ньому виросте ще не одне покоління нашої сім'ї.


  Автор відгуку: Ганна Кузьміна, 33 роки, Кострома,

  мама Катерини 1 рік 1 місяць

  Через 12 років після народження першої доньки, нашу сім'ю прийшло нове щастя — народження другої дочки. Весь цей період часу виробники дитячих товарів посилено трудилися і надали нам широкий вибір всіляких потрібних пристосувань, здатних полегшити життя дитини та її батьків. Нам знову довелося вибирати коляску, ліжечко, манеж, іграшки, одяг і т. д. Муки вибору Самим складним для нашої сім'ї став вибір стільчика для годування дитини, коли їй виповнилося 6 місяців. Ринок дитячих товарів ряснів різноманіттям. Крім обмеження у фінансовому плані, ми зіткнулися з проблемою вибору між стільчиком-трансформером (пластик, дерево) або пластиковим стільцем зі столиком. Кілька днів я читала відгуки, бродила
  Наш улюблений трон Happy Baby Goodie
  Наш улюблений трон Happy Baby Goodie
  2017-02-21
  Ірина Бродягина

  Оцінки


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації:
  Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  100
  відмінно

  Всім своїм знайомим я з задоволенням рекомендую цей зручний і практичний стілець, як бюджетний і якісний варіант.


  Категорії