Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Наслідки медикаментозного аборту і ризики, пов'язані з цією процедурою

Професійні лікарі та фахівці підтвердять, що ризик ускладнень після фармаборта можна знизити, якщо проводити його в спеціалізованому центрі.


Ліцензія є показником не тільки надійності та якості обслуговування, але і гарантією легальності. Всі використовувані для цієї мети лікарські препарати є офіційними медичними засобами, що мають сертифікат якості....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Супутні наслідки медикаментозного аборту
 • Ускладнення
 • Статеве життя після медаборта

 • Наслідки після медикаментозного переривання вагітності мають як віддалений характер, так і відбуваються під час самої процедури. Однак у порівнянні з хірургічним абортом вони мінімальні і не призводять до тяжких ускладнень або безпліддя.

  Супутні наслідки медикаментозного аборту


  Побічні ефекти у різних людей можуть проявлятися по-різному. Важливо розуміти, що ймовірність прояву того чи іншого симптому індивідуальна і може взагалі не спостерігатися.


  Часто:

 • нудота

 • Категорії