Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Науковий факт: «кесарята» частіше страждають від ожиріння

Вчені провели масштабне дослідження за участь 1200 пар мам та їх немовлят. Спостерігати за жінками фахівці починали вже з 22-тижневого терміну вагітності.


Головні критерії оцінки: вага малюків у момент народження і до досягнення ними трирічного віку.


Кожна четверта жінка, яка брала участь в дослідженні, народжувала шляхом кесаревого розтину. І саме цій категорії торкнувся сенсаційний факт: їх дітки в три роки важили більше за своїх однолітків, народжених природним шляхом. Більш того, і самі мами, які пережили цю операцію, важили більше....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


За результатами дослідження вчені зробили висновок: кишкові бактерії під час операції якимось чином починають діяти інакше, що тягне за собою збої у засвоєнні їжі.


Над більш точною інформацією і поясненням справжніх причин такого взаємозв'язку вчені продовжують працювати.

Кесарів розтин: нюанси операції

Розрізняють два виду операції – планова та екстрена.


У першому випадку вже під час вагітності майбутня мама знає, як саме їй належить народжувати. Якщо є якісь патологічні фактори протягом вагітності, лікар призначить планове кесарів розтин.


Часто приводом для проведення операції є передлежання плаценти, поперечне положення малюка в матці, гемолітична хвороба плоду, багатоплідна вагітність і так далі.


Особливості здоров'я мами теж можуть стати приводом призначення операція.


Екстрене кесарів розтин застосовується у разі, якщо під час пологів виникли ускладнення, що ставлять під загрозу здоров'я і життя породіллі та дитини. Проводиться операція і в тому, і в іншому випадках з угоди самої вагітної.


Планова операція для первородящих найчастіше проходить на сороковий тижні вагітності. Якщо жінка не в перший раз стає мамою, термін можуть зрушити на більш ранній, побоюючись наступу переймів.


За статистикою, другі і подальші пологи часто починаються на термін менше 40 тижнів.


Як правило, маму, яку чекає операція кесаревого розтину, завчасно кладуть в пологовий будинок. Їй належить пройти консультації фахівців, необхідні аналізи і дослідження, психологічно підготуватися до операції.


У день кесаревого розтину вагітній не можна ні їсти, ні пити. Їй роблять клізму, вставляють катетер в сечовий міхур. Найчастіше таку операцію призначають на ранкові години.


Триває кесарів розтин недовго. Спочатку майбутній мамі роблять анестезію. На сьогоднішній день застосовують два виду знечулення: у першому випадку використовується загальний наркоз, у другому – місний (епідуральна анестезія).


Часто запитують: чи можна курити під час вагітності, чи варто відмовитися від шкідливої звички? Запитаємо у доктора!


Про те, як починаються пологи, розповість ця стаття.


А ця стаття про те, /mozno-li/obraz-zhizni/banya-i-beremennost.html корисна чи шкідлива лазня для вагітних?


Другий вид, безумовно, краще, адже при ньому:

  • майбутня мама стає учасницею пологів, вона бачить свого малюка, його перший крик вона не пропускає

  • Категорії