Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Найбільш сприятливі дні для зачаття здорової дитини: як розрахувати?

Медики вважають, що планована вагітність протікає сприятливіші, ніж випадкова. Жінки, які планують вагітність, часто цікавляться сприятливими днями для зачаття дитини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Календарна програма (метод Огино-Кнауса)
 • Метод вимірювання базальної температури тіла
 • Метод цервікального слизу

 • В період менструального циклу є невеликий проміжок часу, в який найбільш імовірно зачати дитину. У цей період яйцеклітини знаходяться в активному стані, а життєздатні сперматозоїди можуть її запліднити.


  Цей процес називається овуляцією. При найсприятливіших обставинах зачаття може відбутися протягом лише 2-4 днів із усього менструального циклу.


  Коли овуляція тільки почалася, слизова шийки матки стає надзвичайно чутливою. Таким чином, у сперматозоїдів є потрібна кількість, щоб потрапити в фаллопієві труби.


  Там вони вичікують момент, коли жіноча зародкова клітина вивільниться. Щоденний статевий акт підвищить ймовірність зачаття.


  Існують безліч таблиць, калькуляторів і розрахунків, які допомагають обчислити (вирахувати) сприятливі дні для зачаття.

  Ми розглянемо методи розрахунку періодів менструального циклу, за допомогою яких можна розрахувати дні сприятливі для зачаття.

  Календарна програма (метод Огино-Кнауса)


  Вона дозволяє з високою вірогідністю визначати сприятливі для вагітності. В основі цієї програми лежить календарний метод контрацепції.


  Її суть: при стандартному 28-денному менструальному циклі, сприятливими днями є з 12-го по 16-й день циклу. Ця програма діє тільки при регулярному циклі без збоїв.

  Метод вимірювання базальної температури тіла


  Найпростіший і дешевий спосіб визначення овуляції графік базальної температури. Це вимірювання температури в прямій кишці. Визначення

  Категорії