Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Найкраще свято в Московському зоопарку!

Багато батьки щороку стикаються з одним питанням – як весело, пізнавально, захоплююче і цікаво відзначити День народження свого чада.


Тепер у багатьох батьків з'явився відповідь – День народження, яке можна відсвяткувати в Московському зоопарку!


Для батьків, які проживають у столиці в розпорядженні з'явилася нова послуга «День рождния в зоопарку», яка наповнить Вашої дитини добром і радістю.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Обмежувальний вік для дітей від трьох років. Дітей, їх друзів та батьків чекає компанія добрих звірів і персонажів казок, які зможуть занурити Ваших дітей у казку на яву.


Програма свята складається з інтерактивного театралізованої вистави, екскурсії по зоопарку, відвідування контактного зоопарку. А також діти та їхні гості зможуть взяти участь в анімаційній програмі, а в завершенні дня отримають святковий торт.


Покращуємо мова дитини за допомогою скоромовок.


Як застосовувати саб симплекс для новонароджених?


Норма гемоглобіну у дітей


Батьки можуть не переживати, якщо мають досить дорослої дитини і вважають, що йому буде нецікаво.


Програма без проблем може бути підлаштована під вік Вашої дитини.

Тривалість програми – два-три години, а ціна коливається в межах 12-25 тисяч рублів і залежить від того, яку Ви виберете програму. На думку організаторів, свято Вашої дитини, зазначений у Московському зоопарку принесе величезну кількість радості і надовго запечатлится в його пам'яті.


Святкові програми для дітей:


1. «Чарівний світ казок» (3-7 років) – діти зможуть взяти участь в одній з найулюбленіших казок про Лисицю Патрикеевну.


2. «Твій день народження у зоопарку» (6-12 років) – з дівчинкою Сонею сталася біда – вона захворіла в свій День народження. Але нас оточує чарівництво, з цього до Соні на свято прийдуть її улюблені тварини і всіляко її розважати.


3. «Сюрприз Айболита» (6-12 років) – в День народження Вашої дитини сам Доктор Айболить приготував сюрприз! Але Сюрприз дуже не любить чекати, з цього відправляється в подорож на пошук друзів. Повернуть Сюрприз на свято? Гості зможуть взяти участь в цьому.


4. «Навколосвітня подорож за дикими тваринами» (5-13 років) – квест на знання тварин. Потрібно врятувати тих, хто з-за волшебствапопал в умови дикої природи.


Московський зоопарк є одним изстарейших в Європі. Дата відкриття – 31 січня 1864 року, якщо вважати за старим стилем.


Під час відкриття в ньому знаходилося не мала на той час кількість тварин, а якщо конкретніше, то 134 представника домашніх тварин, більше 150 екземплярів птахів і диких звірів, 7 – плазунів.


Найбільш повно була представлена фауна Росії, так як творці зоосаду хотіли в першу чергу продемонструвати розмаїття нашої природи, але були й екзотичні тварини – алігатор, носоріг, леопард, 2 тигра, ягуар, 2 лева.


Зараз кількість тварин у зоопарку приблизно дорівнює восьми тисячам, які відносяться до більш ніж тисячі видів фауни.

Площа зоопарку – 22 гектари, за цим якщо Ви хочете оглянути всі уважно оглянути, майте на увазі, що одного дня Вам не вистачить.


За цим рекомендується для початку відвідати Будинок мавп, Акваріум осетрових риб, Екзотаріум, павільйон «Дивовижний світ рептилій», експозицію «Нічний світ» і Тераріум.


Маленькі діти будуть дуже задоволені, тому що будуть бачити тварин досить близько.

Годувати дозволяється: відео

У Московському зоопарку можна стати опікуном будь-якого з його мешканців хоч слона, хоч удава:

Категорії