Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Не медичний аборт привів до безпліддя мешканку Алтайського краю

Одна з мешканок села Нижня Талда, яке знаходиться у республіці Алтай, буде схильна до судового розгляду за незаконний аборт. Така інформація надійшла від прес-служби місцевої прокуратури.


Як повідомляють прокурори регіону, багатодітна мати, дізнавшись, що знову вагітна, вирішила зробити аборт. За допомогою в цьому питанні вона звернулася до своєї знайомої, яка не має вищої медичної освіти. Акушерка розповідала, що знає один вірний, хоч і немедичний, спосіб штучного переривання вагітності. У результаті здійснених нею маніпуляцій в звернулася за допомогою жінки на терміні 18 тижнів плід загинув, і почався викидень.


Жінка була доставлена Онгудайскую районну лікарню у важкому стані, її життя знаходилося під загрозою. Лікарям, щоб врятувати пацієнтку, довелося позбавити її дітородної функції.

За фактом незаконного здійснення аборту заведено кримінальну справу за ч. 1 ст. 123 КК РФ, яке спрямоване світового судді.

Категорії