Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Небезпечні тижня вагітності не міф, а реальне явище!

Вагітність це саме незабутній час в житті кожної жінки. Новину про вагітність, що настала проносить не тільки радість, але й усвідомлення того, що тепер у звичайне життя необхідно внести корективи.


Адже тепер жінка відповідальна не тільки за власне життя, але і за життя своєї майбутньої дитини і його правильний розвиток. Незважаючи на те, що весь період вагітності дарує незвичайні відчуття, все ж, існують потенційно небезпечні періоди, коли є загроза переривання вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Небезпечні тижня: правда чи міф?
 • Перший триместр
 • Другий триместр
 • Третій триместр
 • Замість висновку
 • Небезпечні тижня: правда чи міф?


  Сучасний ритм життя відрізняється вимушеної фізичною активністю, екологічними факторами, неправильним харчуванням. І це вже несе частку небезпеки для вагітної жінки. Будь-інфекції під час вагітності, хронічні захворювання і стрес можуть спровокувати викидень.


  Для кожного триместру лікарі виділяють свої характерні критичні моменти, або небезпечні тижня.

  Ви знаєте, як визначити вагітність за допомогою соди? Детальна інструкція в цій статті.


  Категорії