Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

«Немає аборт»: така фраза буде викладена в Мурманську свічками

13 січня в Мурманську пройшла акція проти абортів. Це місто вже має досвід подібних заходів. У 2011 році місцевий центр під назвою «На захист життя та духовно-моральних цінностей» організував акцію, в якій на підйомі до Семенівському озера небайдужі до проблеми абортів люди запалили 5383 свічки. Саме стільки абортів в області було зареєстровано у 2010 році. Кожна свічка символізувала так і не встигла народитися маленьке життя.


Цього разу також було запалено сотні свічок, і знову кожен вогник буде пам'яттю про малюків, яким не судилося з'явитися на світ. Акція «Свічка пам'яті – свічка надії» зібрала тих людей, у кого стискається серце при думці про аборти.


Організатор акції Ольга Єфименко поділилася інформацією, що в цей раз свічки запалять у Первомайському районі. З них буде складена фраза «Немає аборт». Метою є не тільки в черговий раз сконцентрувати увагу молоді на відповідній проблемі, але і показати вагітним жінкам, що вони не одні, що завжди є люди, готові надати допомогу, якщо майбутня мама потрапила у скрутну ситуацію. Зокрема, за допомогою можна звернутися в центр «На захист життя», тут можна безкоштовно проконсультуватися з психологами і юристами.


Дата проведення акції вибрано не випадково, а у відповідності з Днем пам'яті Віфлеємських немовлят, які були вбиті за розпорядженням царя Ірода. Цього дня православна церква вважає за 11 січня. Захід проходитиме біля пам'ятника Кирилу і Мефодію, а також поруч із зупинкою «вул. Берінга».


Початок «Свічі пам'яті» буде покладено молебні в храмі Спас-на-водах, а також на подвір'ї Трифонов-Печенгського монастиря. Після молебнів учасники запалять свічки і зможуть помолитися за упокій жертв аборту, отримають брошури, в яких розповідається про велику шкоду подібних операцій.

Категорії