Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Неплатники аліментів позбудуться майбутньої допомоги дітей

Міць держави пов'язується з його здатністю захищати своїх громадян і піклуватися про них.


Особа держави визначається його ставленням до найбільш незахищених та знедолених громадян.


Депутат від партії «Справедлива Росія» Олена Мізуліна виступила з пропозицією виключити можливість батькам, не платили аліменти своїм залишеним неповнолітнім дітям, вимагати в старості грошової допомоги від своїх дорослих дітей.


Які заходи можуть бути прийняті ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

до недбайливих батьків?


Стратегічний питання на користь дітей зобов'язаний вирішуватися впевнено і жорстко. Чому раптом так, шановна Олена Борисівна? Та тому що зовсім не «раптом».


9 грудня у Олени Сергіївни Мизулиной День народження. Це завжди спонукає підбивати підсумки і ставити нові цілі. Голова комітету Державної Думи з питань сім'ї, жінок і дітей висловила багато гучних ініціатив і викликала тим самим неоднозначну реакцію в суспільстві.


Поки на аліменти в старості не могли розраховувати лише втратили батьківські права.

Тепер Мізуліна запропонувала додати сюди і неплатників аллиментов.


З мільйонів маленьких росіян, на яких зобов'язані виплачувати аліменти, переважна більшість їх не отримує, інші діти задовольняються мізером.


Сотні тисяч російських дітей, які жебракують , їх число зусиллями злісних неплатників не зменшується.


Багато років нічого не вирішувалося, спроби зникли в порожнечі, і лихо лише розросталося.


Близько п'ятисот тисяч недбайливих батьків дуже не хочуть платити, а всі разом не хочуть платити мільярди рублів. В більшості це вільні і зовсім не бідні татуся.


Уряду вже доручалося розробити план заснування фонду матеріальної підтримки сім'ям, поки неплатник розшукується, і боржник повинен державі, знайдений громадянин відшкодує фонду всю суму.


Як лікувати нервовий тик очі?


Профілактика застуди у дітей.


Як давати немовляті креон


Держави, які практикують подібні програми, повертають назад майже всю виплачену суму. Така програма була в СРСР, Казахстан і Білорусь успішно її застосовують, як і багато країн Європи. Але фондом будуть потрібні багато мільярдів.


В ГД надавалося кілька законопроектів і пропозицій з питання аліментів, у тому числі питання про мінімальну суму аліментів і про те, як змусити боржників платити.


Мінімальна сума аліментів не може бути постійною з причини мінливості цін.

Платники часто приховують свої реальні доходи, не бажаючи віддати своїй дитині жодного додаткового рубля, і встановити це вкрай складно.


Була пропозиція узаконити при влаштуванні на роботу обов'язкове надання довідки про аліментні виплати, наявності або відсутності такого боргу і виплати аліментів у разі такого обов'язку шляхом відрахування із заробітної плати.


Згідно статті 17 Конституції Російської Федерації, судові пристави не залишать боржника у спокої до моменту виплати належної суми, покинути межі Росії йому теж не дозволять.


Стаття 157 Кримінального Кодексу Російської Федерації вимагає від боржника попрацювати безоплатно на благо суспільства, або позбутися свободи терміном до 3 місяців. Але не все у нас працює, особливо якщо з деяких і клаптика вовни не візьмеш.


На Олену Борисівну знову обрушилися з критикою, оскільки своїм нововведенням депутат Мізуліна дає можливість одного з батьків ущемити іншого.


Батько не завжди знає про його народження дітей або мати свідомо відкидає грошову допомогу з метою покарати батька її дитини, позбавляючи чоловіка в старості опори на виріс дитини.

Тому неплатнику слід дати можливість довести, що не платив він не зловмисно. Як це буде відбуватися, проблема неплатника.

Стягнення аліментів на утримання дитини: відео

Досвідчений юрист підкаже, як добитися виплати аліментів на дитину:

Категорії