Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Непритомність при вагітності: основні причини та заходи профілактики

Запаморочення і непритомність чи не найбільш ранні і загальновизнані симптоми вагітності. Багато хто навіть асоціюють непритомність з вагітністю.


Це неправильно, так як при нормальному протіканні вагітності жінка так жодного разу і не відчує на собі всі «принади» запаморочення і непритомності. Але таких щасливиць небагато. А що ж робити тим, хто падає в непритомність в транспорті і на вулиці, піддаючи своє здоров'я і благополуччя свого малюка небезпеки?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке свідомість?
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) під час вагітності?
 • Лікування непритомності
 • Перша допомога при непритомності
 • Профілактика непритомності під час вагітності

 • Перш за все необхідно зрозуміти причини непритомності, вміти розпізнавати ознаки насувається неприємності і дотримуватися кількох правил профілактики непритомності під час вагітності.

  Що таке свідомість?


  Непритомність-це тимчасова втрата свідомості внаслідок зниженого надходження крові до мозку.

  При цьому головний мозок недоотримує живильні речовини і кисень.


  Симптомами непритомності можуть бути: помутніння зору, шум у вухах, нетвердое стояння на ногах, запаморочення, оніміння кінцівок, слабкість, холодний піт, нудота, затуманення свідомості.


  Ознаки насувається непритомності це: сильне потовиділення, озноб або жар, відчуття пульсації у скронях, поява темних кіл під очима, блідість шкіри, зниження артеріального тиску, зміна пульсу.


  Причинами непритомності можуть бути: знижений тиск (гіпотонія), тиск матки на судини, зниження цукру в крові, сперте повітря, перегрівання тіла, зневоднення, анемія, захворювання судин і серця, діабет, перевтома і стрес, тривале перебування стоячи або різка зміна положення тіла, сильні фізичні навантаження, сильні запахи (наприклад, солодкий запах духів), вірусна інфекція.


  Часто запитують: коли гояться шви після пологів? Ви запитували ми відповідаємо!


  Елевіт для вагітних: інструкція, дозування в цій статті.

  Чим небезпечний (і небезпечний?) під час вагітності?


  Взагалі непритомність досить поширені серед вагітних, і якщо вони відбуваються в поодиноких випадках, то не є небезпечними для жінки й дитини.

  Просто намагайтеся не допускати предобморочных станів.


  Небезпека падіння в непритомність для мами полягає в тому, що:

 • погіршується постачання кров'ю всього організму

 • Категорії