Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Неслухняна дитина – помилки виховання, особливості характеру чи тимчасове явище?

На непослух багато хто з нас реагують надто негативно, часто не розбираючись у ситуації, не роздумуючи над причинами такої поведінки.


Кожна дитина, навіть немовля, – вже особистість зі своїми потребами, уподобаннями і основами характеру поведінки.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Різні способи впливу на непокору
 • Причини, що провокують дітей не слухатися дорослих
 • Криза 3-х років
 • Діти шкільного віку
 • Чи можна навчити слухатися
 • Що робити, якщо дитина не слухається: відео
 • Психологи проблему невміння вести себе добре в дитинстві знаходять в ряді причин: брак уваги з боку дорослих, погане самопочуття, криза певного віку, на який не варто звертати дуже посиленої уваги. Необхідно поговорити, вислухати і зрозуміти, розставивши все по місцях.

  Різні способи впливу на непокору


  Чому дитина не слухається? Він елементарно може захопитися цікавою грою і просто перестане чути.


  Це не означає, що він не управляємо.


  Просто потрібно зуміти переключити увагу, виявляючи твердість, але не підвищуючи голосу і не випускаючи негативні емоції.


  Багатьом батькам доведеться це освоїти, хоча деколи добитися такого дуже непросто.


  Зверніть увагу на дотримання режиму дня. Саме певна дисципліна дозволяє впоратися з проблемою поганої поведінки і зайвої примхливістю.


  Малюк вже знає, в який час і що має робити. До режиму потрібно привчати з раннього віку, тоді багатьох проблем в подальшому можна буде легко уникнути.

  Виручить і простий розмову. Його тема повинна бути зрозуміла і близька дитині. Застосуйте метод«активного слухання».


  Певні прийоми дозволять побудувати розмову з сином або дочкою таким чином, що ви вислухаєте, розставивши в кінцевому підсумку акценти у вигідних для вас місцях.


  Висловлювання власних думок у розмові за цим методом неприпустимо. Спілкуйтеся, вникаючи в почуття, але направляючи його або її думки і емоції в «правильну» сторону.


  А знаєте чому дитина скрипить уві сні зубами?


  Вибираємо відповідний небулайзер для дитини.


  Астигматизм у дітей


  Добре «працює» фраза: «Я розумію, що тобі не подобається...». Починаючи з 3 років, діти вже відмінно розуміють такі значення. Необхідно показати, що ви поважаєте їх почуття. Але в той же час вседозволеність повністю виключається.


  У вихованні не повинно виникати питань щодо того, як змусити дитину слухатися!

  Краще рішення – уміння домовитися. Застосування покарань, як словесних, а тим більше тілесних ушкоджень, лише посилять проблему. Дочка або син перестане вам довіряти.


  У сучасній науці на основі спостережень за підростаючим поколінням зробили висновок, що занадто слухняні діти подневольны, особистісні якості придушені, вони відомі. У дорослому житті їм доведеться важче. Необхідно не придушувати, а вміло направляти!

  Причини, що провокують дітей не слухатися дорослих


  Якщо дорослий починає розмову в тоні, який лякає малюка, не чекайте від нього розуміння і виконання чого-небудь.


  Діти можуть не розуміти , чого від них конкретно вимагають.


  До певного віку вони не здатні запам'ятати тривалу ланцюжок перерахованих дій.


  До 6 років бажано разом з ними робити очевидні для дорослих речі, при цьому промовляючи кожен етап.


  Запам'ятайте, занадто суворе поведінку старших пригнічує розвиток особистості, шкодить нормальному функціонуванню і розвитку нервової системи!

  Недолік спілкування або уваги, наприклад, є основною причиною того, що дитина в 2 роки не слухається батьків. Малюк ще не може говорити, тому примхи й непослух є основними сигналами, адресованими дорослим.

  Криза 3-х років


  Настає такий момент, коли підростаючий малюк різко змінює своє ставлення до навколишнього світу і батькам.


  Фахівці часто чують про те, що дитині 3 роки, не слухається абсолютно нікого.


  Головними словами стають «ні» і «не хочу». З точки зору психології цей етап пояснюють становленням особистості, пізнанням себе в соціумі.


  Маленькій людині в цей час зовсім нелегко, оскільки він ще не вміє контролювати емоції, які раптом починають захльостувати.

  Дитина розгублюється і не розуміє, що з ним діється. Лепту вносить і дитячий садок, в який багато хто починає ходити саме в цьому віці. Стрес, нові враження можуть призвести до розбалансування внутрішнього стану.


  Батьки не повинні концентрувати увагу малюка на його погану поведінку, тим більше сильно лаяти. У цьому випадку потрібно знайти «золоту середину». Заборони повинні мати певні межі. Забороняючи все підряд, велика вірогідність, що із-за надлишку, він просто перестане звертати увагу на табу.


  Як діагностувати цистит у дитини?


  Чи можна вивести воші народними методами?

  Попередити негативізм можна, вчасно відволікаючи і перемикаючи увагу, не допускаючи розвитку істерики. На поступки йти не варто, інакше малюк швидко усвідомлює, що таким чином можна досягти бажаного!


  Твердість і спокій, а не злість і гнів повинні виходити від дорослих!

  Хваліть дітей, заохочуйте не солодощами та новими іграшками, а своєю увагою у вигляді прочитаної книги, спільної гри або прогулянки в парку.


  Фахівці радять просто пережити і «перерости» це час. У сім'ї повинні бути встановлені межі дозволеного. Всі дорослі – заодно! Не повинно бути людей, які скасовують заборони.

  Діти шкільного віку


  Часто психологи чують від батьків, що дитина в 7 років не слухається.


  Це пов'язано зі зміною оточення, розширенням кола спілкування і підкреслення власної значущості і самостійності у зв'язку з надходженням у школу.


  Це також особливо важкий період як для батьків, так і для дітей. Їм необхідні ваше розуміння і підтримка. Намагайтеся стримувати негативні емоції.


  У вирішенні проблеми допоможуть додаткові заняття: плавання, музика, теніс і т. д. Тільки не забудьте поцікавитися бажаннями людини щодо напрямку вибору!

  Чи можна навчити слухатися


  Про те, як навчити дитину слухатися батьків є достатня кількість літератури.


  Однак, пам'ятайте! Кожна дитина унікальна. Саме його характер, емоції практично досконально відомі мами і тата.


  Тільки вони у кожному конкретному випадку здатні відчути і прийняти участь у житті дітей.


  Навчитися слухатися батьків здатні діти, яким з самого раннього віку близькі приділяють увагу і турботу, але в розумних межах. Занадто розпещені діти піддаються періодичним істерик в різних віках.


  Вчіть дітей радіти як перемог, так і гідно приймати поразки. Це зміцнює силу духу, допомагає впоратися з труднощами, вони завжди будуть знати, що їхні батьки у всьому підтримають.

  Не соромтеся звертатися за допомогою до професійних психологів. Вони володіють досвідом і знаннями, які можуть стати в нагоді у вирішенні конкретної проблеми з поведінкою.

  Що робити, якщо дитина не слухається: відео


  Подивіться відео-огляд книги, дуже добре розкриває це питання:

  Категорії