Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Нестандартні імена можуть заборонити на законодавчому рівні

Як і в честь кого назвати свою дитину – виключне право батьків та їх особиста справа, і деякі батьки дуже своєрідно зловживають цим правом.


У Радянському союзі особливих проблем з цим не було, навіть якщо періодично в Рагсах реєстрували Октябрин і Тролебузин.


Сьогодні ж зустрічаються не просто оригінальні й унікальні, але і відверто жахливі імена.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Створюється відчуття, ніби батьки зовсім не розуміють того, що дитина виросте, йому належить жити в суспільстві, і з-за імені можуть бути якщо не проблеми, то як мінімум глузування.


І якщо доросла людина може з цим впоратися і навіть може побачити в своєму екзотичному імені предмет гордості, то для дитини це нерідко гарантований стрес.


Саме цими аргументами керувалися автори законопроекту, згідно з яким батькам будуть забороняти називати своїх чад нестандартними іменами.


Під визначення «нестандартних» потрапляють імена, що містять знаки пунктуації, цифри, спеціальні символи, а також надто екзотичні імена і нестандартні слова в них.


Взагалі подібні закони вже давно практикуються в багатьох країнах, але в Росії цей закон не забороняє в повному сенсі: отримавши дозвіл від органів опіки, дитині можна дати нестандартне ім'я в межах здорового глузду.


Втім, є у нового законопроекту і інша сторона: автори пропонують скласти своєрідний реєстр заборонених імен і розіслати його в органи опіки.


Якою повинна бути температура тіла у новонародженого.


Небулайзери для дітей: Який вибрати?


Група крові батьків і дитини


За словами адвоката та фахівця по сімейному праву Георгія Тюріна, це занадто жорсткимиє обмеження, і навіть якщо такий реєстр буде, заносити в нього нестандартні імена доведеться дуже ретельно.


А ось один з авторів можливого закону, Вікторія Пашкова, бачить ситуацію інакше: за її словами, нічого страшного в тому, що батьки називають дітей занадто екзотичними і навіть унікальними іменами, проте всьому є межа, і давати дитині ім'я у вигляді поєднання якихось символів, цифр і тим більше абревіатур – це вже занадто.


Більше того – співробітники Рагсів в даний час просто не мають права заборонити називати дітей такими іменами.

Що стосується реєстру заборонених імен – цей момент поки що перебуває на стадії обговорення і не факт, що він буде впроваджений.


Між тим багато хто пам'ятає випадок дванадцятирічної давності, коли дитину назвали БОЧ рВФ 260602.


Ім'я розшифровується як Біологічний Об'єкт Чоловік роду Вороніних-Фролових, 26.06.2002 року народження.


Про те, що спонукало батьків на цей крок, можна написати окрему доповідь, але факт залишається фактом: дитина до сих пір не має паспорта, так як співробітники Рагсу просто відмовляються реєструвати його під таким ім'ям, також у БОЧа були серйозні проблеми при вступі у школу.


В даний час єдиний документ хлопчика – паспорт якоїсь американської організації.

Серед світових знаменитостей» такого плану – дівчинка по імені A22, румунський хлопчик Yahoo, названий на честь пошукача, і зовсім вже кричущий випадок – ім'я Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 (Швеція), правда, в останньому випадку шведські батьки не змогли офіційно зареєструвати це ім'я через судового постанови.

У Росії можуть ввести заборону на незвичайні імена: відео

Потрібно вводити такі заборони:

Категорії