Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Незважаючи на серйозні побоювання лікарів малюк народився і вижив

Лікарі радили 22-річній пацієнтці зробити аборт, запевняючи, що у плода є серйозні відхилення в розвитку, і що з такими вадами малюк не зможе вижити. Однак, вагітна жінка вирішила народжувати. Нагородою за завзятість і терпіння стало повернення додому разом зі своїм малюком, з обличчя якого не сходить посмішка.


Хлопчика назвали Райлі Кларком. Разом з мамою вони рік провели у лікарні, за цей час малюк пройшов тривалий курс лікування. При народженні у Кларка було виявлено безліч вад. Про їх існування лікарі знали ще до появи малюка на світ і радили вагітної Джейд перервати вагітність, але дівчина відмовилася.


До неї під час пологів навіть приставили спеціальну акушерку, яка б втішала породіллю у зв'язку з загибеллю дитини. Однак, малюк вижив незважаючи на такі родові дефекти як перекручений кишечник і неправильне з'єднання клапанів серця, яке розташовувалося праворуч зовні грудної клітини.


На світло Райлі народився у вересні 2011 року. Відразу після народження він кілька тижнів перебував під наглядом лікарів, через три місяці повернувся знову до лікарні.


Родові дефекти вимагали безлічі операцій і довгого лікування. Знову малюк потрапив додому тільки через рік. Проблеми, що стосуються здоров'я, у малюка залишаються, але він швидко йде на поправку.


Тимчасова трахеотомія стала причиною того, що повітряні проходи Райлі продовжують залишатися відкритими. Дихальну трубку вивели через горло і підключили до застосовуваному у таких випадках вентилятору. До того ж одна нирка хлопчика та кінця не сформувалася і розташовується усередині черевної порожнини. Кожні два тижні малюка везуть на перевірку, адже нирка може відмовити в будь-який момент.


У Райлі також є зайве ребро і доброякісні пухлини. Проблеми з хребтом змусили лікарів вважати, що дитина ніколи не зможе самостійно ходити. Але він вже зараз робить спроби встати на ніжки, а навчився повзати тим більше. Батьки вірять, що природне життєлюбність допоможе їх синові справитися з усіма недугами і стати фізично повноцінним людиною.

Категорії