Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Низька плацентация при вагітності: причини, наслідки та рекомендації

Не секрет, що вагітність – це чудовий час в житті багатьох жінок, але воно ж і найвідповідальніше. До свого здоров'я майбутні матусі повинні ставитися з підвищеною увагою.


Однак далеко не все буде залежати від жінки в цікавому положенні....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Плацента та її роль під час вагітності
 • Низька плацентация при вагітності: що це таке
 • У чому причина?
 • Правила поведінки
 • Як проходять пологи при такому діагнозі?

 • Низька плацентация під час вагітності – це один з таких випадків. Ось тільки, почувши такий діагноз від доктора, не слід впадати в паніку, оскільки це не патологія, а прикордонний стан.


  Нерідко до кінця вагітності вже немає ніякої загрози. Як свідчить медична статистика, в 99% випадків пологи з таким станом проходять благополучно.

  Плацента та її роль під час вагітності


  Що собою являє плацента? Це дитяче місце, маса якого досягає 1,5 кг, а діаметр – 15 див. Зв'язок мами і малюка забезпечується розгалуженою мережею численних кровоносних судин, які розташовані в плаценті.


  Роль плаценти під час вагітності просто величезна, адже вона виконує дуже важливі функції. Саме вона виділяє ряд гормонів, у тому числі прогестерон, який відповідає за збереження вагітності.


  Через неї ж плоду надходять мінерали, поживні речовини, вітаміни, а також кисень – все те, що так необхідно для нормального розвитку малюка. Крім того, виводити вуглекислий гад також буде плацента.


  Стан і повноцінний розвиток дитини безпосередньо залежить від функціонування плодовоплацентарной–фитоплацентарной системи.

  Низька плацентация при вагітності: що це таке


  Після благополучного зачаття запліднене яйце–зародок шукає для себе сприятливе і відповідне місце для закріплення в тілі матки. Найчастіше цим місце стає дно матки або ж задня стінка.


  Однак з цілого ряду причин зародок може шукати собі

  Категорії