Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Новина для вагітних: складена дієта від токсикозу!

Американський експерт Жаклін Бенкс після декількох досліджень прийшла до висновку, що можна допомогти вагітним впоратися з нудотою при токсикозі. Для цього їм потрібно вживати продукти, багаті магнієм.


Як відомо, одна з причин нестачі цього мікроелемента в організмі людини – тривалі стреси....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Новину про вагітність, нервове потрясіння, гормональна перебудова організму, погіршення самопочуття – все це разом призводить до плачевних наслідків для майбутньої мами. Дієтолог впевнена – з цим можна боротися.


Тим, хто страждає токсикозом, експерт радить для початку здати аналіз крові. Якщо погане самопочуття пов'язане з дефіцитом магнію, вагітної потрібно включити в свій щоденний раціон авокадо, шпинат, квасоля, горіхи (мигдаль і кешью).


Також необхідний прийом вітамінів В6, В12, D, щоб корисні речовини засвоїлися краще.


Ж. Бенкс заявляє, що їм вдалося виявити прямий зв'язок з поганим самопочуттям у вагітних і зниженим споживанням магнію. Якщо дотримуватися дієти, жінки зможуть легше переносити токсикоз.

В основному нездужання проявляється в перший триместр вагітності. Жаклін радить у цей складний період харчуватися перерахованими продуктами, а також лососем, м'ясом птахів, солодкою картоплею.


Також при токсикозі корисний кістковий мозок – в ньому багато кальцію, магнію, желатину, який є гарною профілактикою від розтяжок, підтримуючи в шкірі необхідний рівень вологи.


Полегшити наслідки гормонального збою допоможе вживання в їжу жирів і холестерину. Перші відповідають за утворення гормонів, другі при їх нестачі викликають нудоту і можуть стати наслідком народження дитини з відхиленнями у розвитку.


Експерт радить вагітним жінкам їсти частіше і невеликими порціями. Корисно перекушувати безпосередньо перед сном і після пробудження. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, токсикоз буде не настільки жахливим, як здається.


Токсикоз – найчастіше ускладнення при вагітності. Стану, характерні для нього, виникають в період виношування дитини і зникають після пологів.

Чим може бути корисний грейпфрут під час вагітності? Ми розповімо!


Про корисні (і не дуже) властивості апельсина для вагітних розповість ця стаття.


А тут про те, чи можна /mozno-li/eda/limon.html вагітним лимони.


Незважаючи на всі досягнення медицини, частота її зустрічальності у вагітних неухильно зростає. Перші 16 тижнів ознаки токсикозу переносять більше 90% жінок.


У групі ризику дівчата віком до 18 років і жінки старше 35 років, вагітні, які мають надлишкову масу тіла, серцево-судинні захворювання, шкідливі звички. Також великий ризик появи токсикозу у тих, у кого він був в попередню вагітність.


Дуже складно пережити токсикоз жінок з багатоплідною вагітністю. Їх організму важко справлятися з наявністю декількох країн ембріонів, тому в даному випадку токсикоз зустрічається дуже часто.


Крім нудоти і блювоти характерними ознаками ускладнення є підвищена стомлюваність, слиновиділення, зміна смакових відчуттів, дратівливість.

Якщо говорити про слюноотделении, за добу вагітна жінка може втратити до 1,5 л слини. У цьому випадку буде потрібно терапія для відновлення водно-електролітного балансу.


Гінекологи вважають, що велику роль у реакції організму на зміни при вагітності відіграє спадковий фактор. Так, якщо мати вагітної жінки не страждала від токсикозу, дочка також легко перенесе ознаки.


Прояв токсикозу може обмежитися заколисуванням в транспорті або загостренням нюху. Спосіб життя жінки до вагітності, як правило, не впливає на характер токсикозу.


Для попередження токсикозу лікарі рекомендують підготуватися до вагітності. Ще в період планування потрібно відвідати гінеколога, санувати вогнища інфекції. Також потрібно постаратися відкоригувати зайву вагу і почати дотримуватися правильного способу життя.


Токсикоз – явище неприємне, часом нестерпний і, на щастя, тимчасове. Не за горами народження малюка і час радісних клопотів. Так що не треба думати про погане.

Категорії