Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Новий «Дитячий світ» приємні покупки та розваги, як у Діснейленді!

У колишньому будинку Військторгу на вулиці Воздвиженка урочисто відкрився магазин-флагман мережі «Дитячий світ» загальною площею 7 тис. кв. м.


Як повідомляється, угода про оренду була проведена лише за 5 місяців, і цей договір діє протягом 10 років.


При цьому орендна ставка буде складатися з фіксованої суми та відсотки з продажів. Компанія «Магазин магазинів» виступила в ролі консультанта угоди.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Відкриття «Дитячого світу» на Воздвиженці стало значущою подією не тільки для двох найбільших брендів, але і створенням інноваційного формату міського дозвілля. Новий магазин повинен стати за задумом не тільки комфортним місцем для здійснення покупок і розваг, але однією з визначних пам'яток столиці.


До відкриття гіпермаркету дитячих товарів багато ЗМІ писали про те, що з'явиться практично новий Діснейленд.


«Дитячий світ» дійсно вражає своїм оформленням і багатим асортиментом.

Що приємно, ціни тут досить помірні: так, триколісний велосипед для малюків обійдеться всього в 499 рублів. Але сама концепція магазину і використання грамотних маркетингових ходів припускає, що середній чек у новому магазині повинен стати більше середнього.


Якщо не детально вникати в складні фінансові схеми, то можна сказати, що власники гіпермаркету на Воздвиженці — це власники популярного «Дитячого світу» на Луб'янці, який у більшості москвичів досі асоціюється з головним магазином дитячих товарів.


Подивіться, які щеплення до року потрібно зробити дитині.


Як вилікувати хронічний нежить у дитини?


Внутрішньочерепний тиск у дитини


Тепер же центральним «Дитячим світом» офіційно є саме «Воєнторг». Підноситься ця подія як те, що «Дитячий світ» просто переїхав в інше місце.


Новий гіпермаркет складається з двох поверхів, і тут дійсно є де розгулятися.

Спочатку він розраховувався на велику кількість відвідувачів, тому засновники подбали про кількість паркувальних місць на парковці магазину поміститься до 500 автомобілів. А трафік дорівнює 150 тисяч людей в день (враховуючи 5 станцій метро, що знаходяться поблизу) і 3 тисяч машин на годину.


На пафосне відкриття магазину пускали далеко не всіх.


Всередині приміщення перебували власники «Дитячого світу», журналісти та представники влади, серед яких була Валентина Матвієнко.


Деяким дітям-счастивчикам також вдалося потрапити на урочисте відкриття.


Але дітки просто губилися серед величезних ляльок у вигляді героїв з мультфільмів — Чебурашки, крокодила Гени, Лева з «Мадагаскару» і багатьох інших веселих персонажів.


На вході в магазин відвідувачів зустрічає шикарні позолочені статуї восьми чарівних немовлят, що стоять по колу і тримають вазу.

Тут передбачено цілий спектр розваг для покупців, як і в будь-якому іншому великому торговому центрі, столики для малювання, карета з дерева, піратський корабель, гардеробні для дівчаток у вигляді баштових замків, ігрові зони для самих маленьких з гойдалками та гірками.


Всі розваги безкоштовні, у тому числі можна і безкоштовно пограти з низкою іграшок. Передбачається, що таким чином власники гіпермаркету планують сформувати у дітей позитивне ставлення до торгових марок, представлених в «Дитячому світі». Велика кількість розваг і сама обстановка магазину «змушує» провести в торговому центрі не півгодини-годину, а майже цілий день.


Як грамотно вибрати інгалятор для дитини?


Де можна зробити УЗД серця дитині?


Риб'ячий жир для дітей


«Родзинка» нового магазину знаходиться на першому поверсі. Це вертоліт часів СРСР, пофарбований у блакитний колір, МІ-2, в якому можна абсолютно безкоштовно посидіти і сфотографуватися.


Присутній кілька моніторів, рівномірно розподілених по всьому магазину, на яких діти будуть тестувати комп'ютерні ігри. Є тир для стрільби, великий батут і кінотеатр (телевізор з величезним екраном і десяток затишних м'яких пуфів). Присутні всі умови, щоб московські діти змогли відчути себе відвідувачами крутого торгового центру.


За словами гендиректора Володимира Чирахова, незабаром в «Дитячому світі» стартують освітні проекти — діток навчатимуть, як ліпити з пластиліну і користуватися складними високотехнічними іграшками.


Планується проведення екскурсій по магазину.


Нововведення обов'язково підуть на користь нового «Дитячого світу» і збільшать купівельний потік. Поки що магазину не вистачає особливих рис, щоб виділятися серед інших і стати пам'яткою Москви, як цього очікують його творці. Тим не менш відкриття ще одного «Дитячого світу» з каруселями і батутами не може не радувати як дітей, так і їх батьків.


Новий магазин підійде і чисто для розважальних цілей, адже ніхто не змушує там щось обов'язково купувати.

А гарний настрій і заряд веселощів і бадьорості маленьким відвідувачам «Дитячого світу» на Воздвиженці забезпечені.

Як вибрати дитині іграшку: відео

Кілька порад з вибору іграшки для дитини до 3 років:

Категорії