Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Новий погляд на паркувальні місця

Не так давно в Москві проходить конкурс інноваційних ідей «Новатори Москви».


Один з учасників запропонував ідею, яка, на його думку,багато в чому спростить життя вагітних жінок, які віддають перевагу керувати автомобілем самостійно.


Ксенія Супрынова, співробітник «Мосводоканалу» запропонувала несподівану ідею про виділення спеціальних місць для жінок, які перебувають у положенні.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

За пропозицією дівчата, такі місця краще виділити близько поліклінік, торгових центрів і на паркувальних місцях біля станцій метро. До речі, ситуація з паркувальними місцями як в мегаполісі, так і у всій країні, жалюгідна, і місць вистачає далеко не всім.


Свою ідею Ксенія пояснила дуже просто та цілком зрозуміло. Вона переконана, що жінки в положенні витрачають багато часу на господарські справи, і, щоб в деяких моментах скоротити час, змушені користуватися автомобілями.


Ситуація на даний момент складається так, що знайти паркувальне місце не так-то просто, а залишати машину десь далеко жінці може бути не зовсім зручно.

Більш того, додаткові кишені не тільки спростять життя вагітних жінок, але і привернуть увагу до установ, де з'являться такі місця. Це, поза сумнівом, буде дуже вигідно бізнесменам.


На даний момент у Москві налічується близько 610 000 паркувальних місць, і це не межа.


Московське уряд стверджує, що до кінця 2014 року з'явиться ще не менше 40 000 додаткових місць.


У це число входитимуть готельні паркувальні місця для інвалідів і, цілком ймовірно, місця для вагітних жінок.


Основний упор планується зробити на перехоплюючі парковки і виїзні магістралі.


Пропозиція Ксенії Супрыновой викликало багато хвилювань серед автолюбителів. З'явилися прихильники такої незвичайної ідеї, так і її противники. І якщо підтримуюча сторона повністю поділяє думку автора ідеї, то опозиційна сторона має абсолютно протилежний погляд на цю ситуацію.


Велика частина людей стверджує, що користування автомобілем може зашкодити жінці в положенні.

До того ж різкі зміни настрою і перебудова здоров'я може погано позначитися на водінні автомобіля.


Для того, щоб пропозиція була розглянута на законній підставі на рівні відомства. На даний момент ініціатива доопрацьовується в департаменті транспорту, і вже скоро вийде на новий рівень.


Що робити, якщо у дитини висока температура супроводжується судомами ?


Способи застосування сучасних небулайзерів в домашніх умовах.


Група крові дитини і батьків


Що стосується попереднього думки чиновників, то і тут не обійшлося без суперечностей. Максим Воротилкин, заступник голови Московського міського спілки автомобілістів, не бачить доцільності у такої ідеї.


Замість додаткових машино-місць, він пропонує дозволити вагітним жінкам паркуватися на місцях, призначених для інвалідів. Для довідки, такі місця займають не менше 10% від загального розміру паркування.


Однак така пропозиція не знайшла підтримки у автора ініціативи.


Керуючись своїми міркуваннями і враховуючи людський фактор, Ксенія нагадала, що багато жінок відмовляться користуватися паркувальними кишенями для інвалідів у зв'язку з якимись забобонами.


Більш того, Ксенія впевнена, що займати паркувальні місця, призначені для іншої категорії людей не зовсім зручно.


Поки реформи, що стосуються транспортних служб, що перебувають на розгляді, кожен москвич може скористатися спеціальним інтернет-сервісом і забронювати собі потрібне паркувальне місце.


Таке нововведення вже оцінили автолюбителі і багато хто із задоволенням користуються інтернет-ресурсом «Паркування Москви»

Рано чи пізно, людина помічає, що можна зробити це життя дещо простіше і зручніше. На конкурсі «Новатори Москви» було запропоновано створити спеціальні паркувальні місця виключно для вагітних жінок. Така ініціатива була справді новаторською і викликала фурор у всіх верствах населення.

Вагітні за кермом: відео

Подивіться уроки безпеки для вагітних жінок, які їздять за кермом:

Категорії