Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Нововведення в столичних школах примха чи необхідність?

Цей навчальний рік у столиці Росії ознаменувався для батьків учнів молодших класів неприємною звісткою про те, що «продленка» вже не безкоштовно.


За неї доведеться викласти від 2 до 5 тисяч у національній валюті щомісяця.


Роздратовані батьки зверталися за поясненнями в різні інстанції, які займаються питаннями шкільної освіти.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Там вони отримували відповідь, що керівництво шкіл, згідно статті 66 освітнього закону може самостійно визначати тарифи на «групу подовженого дня», оскільки ці заняття проводяться поза розкладом навчальних занять.


Батькам розтлумачили, що кожна школа має право індивідуально встановлювати вартість цих послуг з урахуванням їх якості.

Причому, батьки вправі вимагати роз'яснень, з чого складається ціна такої послуги.


Крім того, школи можуть знижувати розцінки або повністю звільняти деяких батьків «пільгової» категорії від цієї оплати.


У деяких навчальних закладах думають, що можна залишити «продльонку» безкоштовною, але тоді вихователі будуть тільки спостерігати за вихованцями, а домашні завдання вони будуть виконувати самостійно, без допомоги педагогів.


По всьому видно, що єдиної думки з приводу оплати груп продовженого дня у керівників різних рівнів освітньої сфери немає.

Міністр освіти і науки Дмитро Ліванов назвав дії шкіл незаконними, пояснивши, що розцінки на послуги повинні узгоджуватися в столичному департаменті.


Астигматизм у дітей. Чи можна вилікувати в домашніх умовах?


Що робити, якщо у дитини з'явилися воші?


Сечовипускання у дітей


А керівництво цього відомства вважає, що на місцях довільно інтерпретують вищезгадану статтю закону, т. к. плата повинна стягуватися за додаткові послуги, та гпд до них не відноситься.


Причому, фінансування шкіл з бюджету у поточному навчальному році, нітрохи не менше, ніж у попередньому. Отже, школи не потребують додаткових коштах за рахунок введення платної продовженого дня. Для цього існують інші шляхи.


Багато батьків вже змирилися з нововведенням, і вважають, що навіть з урахуванням плати за обіди в шкільній їдальні приблизно 1800 рублів щомісяця, без продовженого дня не обійтися, так як:


1. Найчастіше вона єдиний вихід для працюючих батьків з невисокими доходами, коли в родині немає вільних бабусь і дідусів, а наймати няню їм не по кишені. Діти без нагляду часто проводять час за комп'ютером, дивляться телевізійні програми, що не відповідають їх віку, або безцільно бродять по вулицях, а в школі їхнє заняття контролюються педагогами

Категорії