Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Інструкція до тесту на овуляцію: дотримуємося правила

Досить часто в житті кожної представниці прекрасної статі, яка перебуває у віці, сприятливому для дітонародження і планує вагітність, виникає необхідність визначити точний день дозрівання яйцеклітини в яєчнику.


Для деяких жінок використання тесту на овуляцію дозволяє виявити дні, в які максимально вірогідна можливість настання бажаної вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як це працює?
 • Що потрібно враховувати?
 • Коли і як потрібно проводити тест?

 • Інші просто намагаються за допомогою діагностичних систем підвищити ймовірність народження дитини бажаної статі без використання додаткових діагностичних методик.

  Як це працює?


  Причини використовувати тест на овуляцію у кожної жінки свої, але тільки точне дотримання інструкції допоможе якщо не позбутися від помилок, то суттєво зменшити похибку.


  Незалежно від того, продукції якої фірми віддається перевага, механізм визначення в будь-якому тесті залишається абсолютно однаковим.


  Використання тесту допомагає жінці в домашніх умовах поставити якісну реакцію, визначає досягнення високої концентрації лютенизирующего гормону в сечі жінки, що буває тільки за 24-36 годин до виходу дозрілої і готової до запліднення яйцеклітини з яєчника.


  Через досить короткого часового інтервалу потрібно строго дотримуватися інструкції до тесту на овуляцію, прикладені до кожної упаковці.


  Практично всі діагностичні системи (Фраутест, Эвиплан, Соло) мають однакову чутливість, і вибір – це справа особистого смаку.


  Немає необхідності використовувати протягом одного циклу кілька різних тестових систем – однієї упаковки тестів, в якій знаходиться 5 діагностичних смужок і контейнерів для збору сечі цілком достатньо для одного менструального циклу.


  При дотриманні інструкції та регулярному циклі достовірність тестів досить висока – труднощі можуть виникати тільки при нерегулярних місячних.

  Найвірогідніше цього методу дослідження – тільки фолікулометрія, що проводиться за допомогою УЗД, або визначення рівня лютенизирующего гормону в сироватці крові, але такі методи діагностики (якщо враховувати необхідність виконувати їх протягом 3-4 днів протягом кожного циклу) коштують набагато більше, ніж найдорожчий тест на овуляцію.


  Як зачати двійню: близнюки і двійнята.


  Прочитати про виділення під час овуляції ви зможете в даній статье:/planirovanie-beremennosti/info-planirovanie/blagopriyatnye-dlya-zachatiya-dni.html.

  Що потрібно враховувати?


  Кожній жінці, яка самостійно або після консультації гінеколога збирається використовувати тест, необхідно враховувати деякі нюанси:

 • до початку використання тесту потрібно уважно прочитати інструкцію і обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника

 • Категорії