Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Нурофен для дітей: від болю і спека

Підвищена температура у дітей – це нормальна реакція імунної системи на інфекцію або запалення. Але в деяких випадках вона може бути небезпечна, давати ускладнення на нервову систему і викликати судоми. У зв'язку з цим педіатри радять не допускати підвищення температури тіла дитини понад 38 градусів.


Якщо ви викликали і чекаєте лікаря з поліклініки, а стовпчик термометра наближається до цієї позначки, дитині слід дати жарознижуючий препарат до приходу лікаря....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Не небезпечний препарат для дитини?
 • Нурофен у вигляді таблеток
 • Нурофен в суспензії
 • Свічки Нурофен для дітей
 • Передозування
 • Як правильно виміряти температуру дитині: відео

 • Майже у кожної мами на цей випадок в аптечці є Нурофен для дітей.

  Інформація про препарат


  Препарат Нурофен відноситься до нестероїдних протизапальних засобів, що застосовуються для зняття симптомів запальних реакцій (зокрема підвищеної температури тіла) та больових відчуттів, пов'язаних з різними захворюваннями (травми, патології суглобів, зубний біль).


  Діючою речовиною Нурофена є ібупрофен. Механізм дії цього лікарського засобу полягає у пригніченні процесу вироблення в організмі так званих медіаторів запалення, від яких людина відчуває біль, жар і дискомфорт.


  Що робити, якщо з'являється гикавка у новонароджених після зригування.


  Навіщо придумали страшилки для дітей? Тут треба читати і бояться.


  Лікування афтозного стоматиту у дітей


  Тобто саму запальну реакцію як таку він знімає, але не усуває її причин. Тому, навіть якщо після застосування нурофена самопочуття хворого нормалізувався, не слід відмовлятися від звернення до лікаря.


  Пам'ятайте, що хвороба нікуди не поділася, а з допомогою нурофена ви позбулися тільки від її симптомів.

  Не небезпечний препарат для дитини?


  Це питання хвилює багатьох мам, які зважено і продумано підійшли до питання використання лікарських препаратів для своїх дітей.


  У препарату нурофен для дітей інструкція говорить, що є побічні ефекти, які виглядають серйозно і навіть страхітливо: нудота, блювання, шлункові кровотечі, анафілактичний шок та загострення бронхіальної астми.


  Зрозуміло, що нікому не хочеться побачити їх прояв у власної дитини. Але якщо відкрити інструкцію до будь-якого іншого препарату, то рідко можна зустріти відсутність цих самих побічних ефектів і ускладнень.


  Мабуть, практично безпечними вважаються препарати рослинного походження (бузина, липовий цвіт, малиновий відвар) і гомеопатичні засоби, але швидко знизити температуру тіла за їх допомогою неможливо.


  Не будемо заперечувати можливість ускладнень після прийому нурофена дитиною, але коли небезпека від різкого підйому температури просто очевидна, вибору практично не залишається.


  Нурофен або аналог нурофена для дітей у цих випадках мами застосовують дуже часто, незважаючи на можливість побічних ефектів.


  Читайте, як розводити біфідумбактерин для новонароджених.


  Як лікувати синці під очима у дитини. Чому з'являються під очима синці.


  Корисні перепелині яйця для дітей
  Також можна використовувати парацетамолсодержащіе препарати, їх механізм дії схожий з таким у нурофена, але жарознижувальний ефект у нурофена виражений сильніше.


  Температура починає знижуватися вже через 15-30 хвилин після прийому препарату і залишається нормальною до 8 годин.

  Препарати парацетамолу в цьому сенсі поступаються нурофену – тривалість їх дії не більше 6 годин (в середньому 4 години).


  Існують різні форми випуску даного препарату, кожна з яких зручна для певної вікової категорії і має свої особливості.

  Нурофен у вигляді таблеток


  Нурофен для дітей у вигляді таблеток буває двох видів: таблетки вкриті оболонкою і шипучі розчинні таблетки.


  І ті і інші призначені для дітей старше 6 років.


  У цьому віці вже можна пояснити дитині, що треба випити розчин або проковтнути таблетку цілком.


  Вміст діючої речовини в одній такій таблетці становить 200 мг, це розраховано на дитину вагою від 20 кг


  Дітям шкільного віку даний препарат може знадобитися не тільки в якості жарознижуючого, але і при різних травмах, ударах і розтягненнях, як знеболюючий засіб.


  У таблетках по порівнянні з іншими формами випуску нурофена, міститься мінімальна кількість допоміжних речовин.

  А в оболонкових таблетках взагалі немає ніяких наповнювачів і смакових добавок, завдяки чому значно знижується ризик виникнення алергічних реакцій.


  Приємно дивує, що на таблетки нурофен для дітей ціна зовсім не висока: всього 40-60 рублів за упаковку.

  Нурофен в суспензії


  Дітям у віці від 2 до 6 років завжди цікаво спробувати що-небудь новеньке, а значить, солодке ліки, швидше за все, доведеться їм до смаку.


  Спеціально для такого віку і випускається це смачне рідке ліки у флакончиках.


  У препарату нурофен суспензія для дітей інструкція повідомляє споживача про те, що віковий діапазон його застосування більш широкий: від 3 місяців до 12 років, і є конкретні дозування для кожного віку.


  Склад цієї суспензії включає в себе цукристі речовини, лимонну кислоту, ароматизатор, стабілізатор, емульгатор і антисептик.


  Якими мають бути розміри бортиків для дитячого ліжечка.


  Дитячі зачіски на кожен день. Багато фото.


  Що робити, якщо у дитини осип голос


  Як бачимо, суміш комбінована, тому слід дотримуватися обережності, якщо дитина має схильність до алергії.


  Суспензію нурофен дуже зручно дозувати за допомогою доданого мірного шприца.

  Якщо дитина по вазі не відповідає середнім показникам свого віку, то дозу препарату для нього можна розрахувати окремо.


  В інструкції зазначено, що при лихоманці суспензію нурофен слід застосовувати у разовій дозі з розрахунку 5-10 мг/кг ваги дитини. Знаючи, що в 1 мл препарату міститься 20 мг діючої речовини, легко розрахувати точну дозу для конкретної дитини.

  Свічки Нурофен для дітей


  Дітям грудного віку іноді дуже складно дати всередину навіть солодкий препарат.


  Багато з них не сприймають смаку підсолоджувачів, що входять до його складу.


  Також грудні діти схильні до частого зригування, що неминуче знизить ефективність лікування.


  Дітям алергікам його просто не можна.


  А тим малюкам, у яких інфекційне захворювання, що викликало підйом температури, супроводжується блювотою, суспензію або таблетки давати марно, так як вони все одно не засвояться.


  У випадках ідеально підійде нурофен у вигляді ректальних супозиторіїв, просто свічок. Вони розраховані на вік від 3 місяців до 2 років.


  До складу одного супозиторія входить 60 мг діючої речовини. Крім ібупрофену свічки містять тільки два види твердих жирів, тому їх можна вважати цілком гіпоалергенними.


  Чи потрібна у господарстві крісло качалка для немовлят. Чи можна обійтися звичайною ліжечком?


  Лікування енкопрезу народними засобами.


  Коли застосовувати свічки від температури
  Це, мабуть, сама щадна форма випуску з мінімальною вірогідністю розвитку побічних ефектів, тому в більшості своїй про препарат нурофен свічки для дітей відгуки позитивні.


  І, тим не менш, зовсім забувати про ймовірність розвитку побічних ефектів не можна. Прикладена до препарату свічки нурофен для дітей інструкція докладно розповість, чого слід побоюватися і в яких випадках краще утриматися від застосування препарату.

  Передозування


  При використанні препарату нурофен дозування для дітей, зазначена в інструкції, має бути суворо дотримано – це допоможе звести до мінімуму ризик розвитку побічних ефектів.


  Однак невелика передозування, як правило, ніяких проблем зі здоров'ям не викликає.


  Якщо факт невеликий передозування вчасно помічений, можна дати дитині активоване вугілля і рясне пиття.


  Якщо ж передозування значна – треба постаратися викликати в дитини блювання протягом першої години після попадання надмірної кількості препарату в шлунок і як можна швидше звернутися до лікаря.


  Яка повинна бути температура тіла у новонароджених.


  Для чого треба робити УЗД серця дитині. В яких випадках це обов'язково.


  Якщо у дитини пішла носом кров


  Симптомами передозування є шлунково-кишкові розлади, млявість, мігрень, зниження артеріального тиску, порушення серцевого ритму


  Звичайно, кожна мама сама вирішує, яким препарату більше довіряти. Сподіваємося, що наведена нами інформація допоможе вам зробити грамотний і продуманий вибір, якщо постане питання про допомогу дитині при болю або високій температурі. Здоров'я вам та вашим діткам!

  Як правильно виміряти температуру дитині: відео


  Подивіться сюжет про вимірюванні температури:

  Категорії