Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Обліпиха при вагітності: унікальний засіб від багатьох недуг

Вагітність – особливий час, коли необхідно з великою серйозністю ставиться до свого здоров'я і готувати організм до стресової ситуації пологів і післяпологовому періоду.


Найкраще в цей час зробити все, щоб уберегти себе від хвороб, послаблює організм мами і малюка, а якщо необхідно лікуватися, лікуватися за можливості натуральними продуктами, не здатними завдати шкоди дитині. Одним з таких чудових засобів і є обліпиха....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
  • Обліпиха під час вагітності
  • Способи вживання
  • Запобіжні заходи

  • Обліпиха – один з тих унікальних дарів природи, який містить в собі безліч вітамінів, мікроелементів і мінеральних речовин, а також володіє цілющими властивостями. В обліписі корисно все від коріння до верхівки: і листя, і гілки, і ягоди можна перетворити в добре ліки або корисну добавку.


    Обліпиховий сік – хороший засіб від кашлю, а олія з обліпихи при різних показаннях застосовується і зовнішньо, і внутрішньо, роблять інгаляції

    Категорії