Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Антигрипін дитячий допоможе перехворіти без симптомів?

Антигрипін застосовується для симптоматичного лікування ГРВІ та ГРЗ. Він користується популярністю серед дорослих. Але що робити, коли допомоги потребує дитина? На цей випадок в аптеці можна купити дитячий Антигрипін. Про подробиці прийому, плюси і мінуси кошти дізнаємося з цієї статті.


Антигрипін — знімає жар і запалення, набряклість слизових оболонок носа, симптоми застуди.

Склад і дію препарату

Медикамент містить декілька діючих речовин.

  • Парацетамол знижує больову чутливість і жар. Має слабке маловыраженное протизапальну дію.
  • Аскорбінова кислота діє як імуностимулятор.
  • Хлорфенамин — речовина протиалергічного (антигістамінного) дії. Воно блокує роботу гістамінових рецепторів, які відповідають за розвиток запалення, свербіння і інших проявів, характерних для застуди і грипу. Завдяки цьому компоненту зменшуються набряки слизових носа і горла, сльозоточивість. Хлорфенамин також діє як антидепресант.
  • До складу ліків входять також: харчова сода, діоксид кремнію, сорбітол, кислота лимонна, сахарин, кальцинована сода, повідон, макрогол, ароматизатор «Червоні фрукти».

    Свідчення

    Антигрипін дитячий полегшує перебіг ГРВІ, грипу, ГРЗ, знімаючи симптоми:

  • підвищену температуру

  • Категорії