Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд для мам — Цефтріаксон: уколи для дітей

На батьківських форумах можна прочитати багато різних і суперечливих думок про застосування Цефтріаксону для лікування дітей. Хтось розповідає про страшні побічні ефекти після уколів з цими ліками. Інші — навпаки, вдячні лікарям, що призначили саме цей антибіотик, тому що інші лікарські засоби взагалі не допомагали. Давайте розберемося, що ж це за препарат, і наскільки він підходить для дітей.


Цефтріаксон — один з найсильніших антибіотиків з широким спектром дії.

Опис і область застосування

Цефтриаксон — антибіотик третього покоління з групи цефалоспоринового ряду. Механізм дії препарату заснований на тому, що активна речовина — цефтриаксон, що входить до його складу, швидко руйнує клітинну оболонку шкідливих бактерій. У результаті його впливу збудники хвороби гинуть, а процес одужання значно прискорюється.


У списку патогенних мікроорганізмів, з якими відмінно справляється антибіотик, налічується майже 40 видів хвороботворних мікробів.

Препаратом можна лікувати навіть новонароджених немовлят. Тому педіатри часто призначають Цефтриаксон малюкам в якості альтернативного засобу, коли раніше прописані ліки не справляються з тривалою хворобою.


Цефтріаксон незамінний в лікуванні серйозних захворювань:

  • пневмонії

  • Категорії