Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Флемоклав Солютаб для дитини — подвійний удар по інфекції

Підбираючи лікування для дитини, ми намагаємося використовувати як можна менше аптечних ліків. Але бувають випадки, коли хвороба вимагає серйозного втручання. Якщо у малюка сильний кашель і температура, а аналізи показують наявність бактеріальної інфекції, лікарі призначають антибіотики. Флемоклав Солютаб — один з них. Йому і присвячений наш огляд.


Флемоклав Солютаб — антибіотик широкого спектру дії.

Склад і дія

Активні інгредієнти препарату амоксицилін і клавуланова кислота.


Перший — антибіотик широкого спектра дії, має бактерицидну властивість. Завдяки йому в стінці шкідливої клітини порушується синтез речовини, відповідального за її захист, в результаті вона гине.


Амоксицилін — це так званий бета-лактамний антибіотик (назва пов'язана з його будовою). І серед шкідливих бактерій є такі, які здатні протистояти впливу антибіотиків цього ряду. Вони містять ферменти, звані бета-лактамазами. Щодо подібних бактерій амоксицилін буде неефективний.


Виробники Флемоклава передбачили це і включили до складу засобу друга діюча речовина — клавулановую кислоту, що збільшує бактерицидні можливості амоксициліну та сприяє загибелі патогенних мікроорганізмів.


Додаткові складові:

  • мікрокристалічна целюлоза

  • Категорії