Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд Хлорофіліпт —цілюща сила рослин проти інфекцій у дитини

Якщо в сім'ї є маленькі діти, проблема інфекцій завжди стоїть гостро: малюки можуть застудитися, на їх колінах то і справа з'являються подряпини і садна, а мами новонароджених часто стикаються з запалення пупкової ранки або пітницею. Попередити розвиток інфекції і її серйозних ускладнень може натуральний рослинний препарат Хлорофіліпт. Що потрібно знати батькам про це засіб, і як його правильно використати для лікування дітей, розглянемо в нашому огляді.


Хлорофіліпт — протимікробний препарат рослинного походження.

Механізм дії і склад

Хлорофіліпт часто називають антисептиком, проте він належить до препаратів з протимікробною активністю. В його основі — екстракт листя кулястого (кулькового) евкаліпта. Це вічнозелене дерево називають природним антибіотиком, так як воно володіє унікальними протизапальними властивостями.


Назва засобу походить від двох слів: «хлорофіл» — зелений пігмент рослин, бере участь у процесі формування кисню з води і вуглекислого газу, і «евкаліпт».


Препарат, що містить хлорофіл листя евкаліпта, надає наступні фармакологічні дії:

  • бактерицидну — знищує стафілококові клітини: препарат активний навіть відносно бактерій, які нечутливі до антибіотиків

  • Категорії