Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Лактобактерин для новонароджених — дбайливе відновлення кишкової мікрофлори

Лактобактерин — засіб, м'яко і швидко нормалізує роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Медикамент практично незамінний для новонароджених, чия травна система поки ще фізіологічно незрела і недосконала. Ліки дозволено до застосування з перших днів життя. Lactobacterin безпечний і ефективний. Детальніше про показання, можливі побічні ефекти, механізм дії та правила прийому читайте в огляді.


Лактобактерин — натуральний препарат для лікування дисбактеріозу та інших розладів ШКТ у малюків.

Загальна інформація та форми випуску

Лактобактерин проводиться російською компанією НВО Мікроген ФГУП. Препарат належить до групи ліків, які відновлюють рівновагу кишкової мікрофлори (пробіотики). Медикамент згубний для патогенних мікроорганізмів (у тому числі, стафілокока, энтеропатогенной кишкової палички, протея тощо). Вхідні в його склад лактобактерії — необхідна частина нормальної флори. Вони потрібні для повноцінного функціонування ШКТ та формування сильного імунітету.


Ліки випускається в декількох формах. Новонародженим найчастіше призначається сухий Лактобактерин. В упаковці знаходиться 10 скляних ампул, наповнених кристалічної масою світло-сірого або бежевого кольору. Кількість діючої речовини розрахована на 3 або 5 доз (ця інформація обов'язково вказується на упаковці). Така форма зручна для розведення та дозування. Навіть немовлята з легкістю проковтують невелика кількість рідини. Середня ціна упаковки, що містить 10 ампул по 5 доз — 180 рублів.


Також препарат випускається у вигляді:

  • Таблеток у блістері знаходиться 10 драже, кожне з яких містить одну дозу (приблизно 10 млн живих мікроорганізмів). В залежності від джерела запалення їх потрібно ковтати, розжовувати або розсмоктувати.
  • Рідкого концентрату — вже готовий до застосування розчин, розлитий в ампули по 10 мл або флакон ємністю 200 мл Основна перевага — не потрібні маніпуляції з розведення перед прийомом

  • Категорії